Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 15. 11. 2019
Eko Osada, Veľké Úľany
Predaj rodinného domu v obci Veľké Úľany
156 000 €

Predaj rodinného domu v obci Veľké Úľany

156 000 €

vrátane provízie možnosť HÚ


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 123 m2
  Zast. plocha: 162 m2
  Plocha pozemku: 800 m2
 • Cena za m2: 1 268,29 €/m²
  ID inzerátu: 3538129
Ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu vo Veľkých Úľanoch – EKO OSADA, okres Galanta.
Jedná sa o dom so sedlovou strechou (krytina Bramac) o rozlohe 162 m² umiestnený na 8 árovom pozemku, úžitková plochá 123,5 m², bol postavený z tehál Porotherm.
Dispozičné riešenie domu:
4 samostatné izby, kuchyňa spojená s obývačkou, zádverie, chodba, kúpeľňa s WC, pri vstupe ďalšie samostatné WC, špajza, technická miestnosť.
V dome je podlahové elektrické kúrenie DEVI, na výrobu teplej úžitkovej vody slúži 120 L elektrický bojler. V izbách je vyčlenený priestor na roldory. Kúpeľni je sprchový kút, vaňa, umývadlo a WC Geberit. V technickej miestnosti sa nachádza vstup na povalu, predpríprava na práčku.
V dome sú plastové okná Gealan s trojsklom vnútri biele, z vonka vo farbe antracit. Komín Schiedel s externým prívodom vzduchu. V izbách, v obývačke a na chodbe je plávajúca podlaha, v kúpeľni, vo WC, v technickej miestnosti a v predsieni je keramická dlažba. Rozvody na optický internet a káblovú televíziu po celom dome.

V samotnej EKO OSADE je už vybudované fitness centrum, tenisové kurty, čerpacia stanica, ktoré sú už v prevádzke, v blízkej budúcnosti sa vybuduje nový obchodný komplex.
Cena domu je 156.000,- Eur.Kontakt: 0948/589-261

Ostatné vybavenie čo sa týka exteriéru ako oplotenie, brána, parková úprava pozemku je možnosť dohody so staviteľom na kompletnej finalizácii podľa vlastných predstáv.
Začiatok stavby cca okt.- nov. 2019

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu