Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 19. 06. 2019
Veľký Meder, Veľký Meder
Rezervované /Dva RD na jednom veľkom pozemku za dobrú cenu vo Veľkom Mederi!
54 900 €

Rezervované /Dva RD na jednom veľkom pozemku za dobrú cenu vo Veľkom Mederi!

54 900 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 176 m2
  Zast. plocha: 350 m2
  Plocha pozemku: 1424 m2
 • Cena za m2: 311,93 €/m²
  ID inzerátu: 3543049
DIAMOND HOME s.r.o. Vám ponúka dva rodinné domy na 1424m2 pozemku v meste Veľký Meder. Jedná sa o dve samostatne stojací rodinné domy s jedným nadzemným podlažím, so spoločným dvorom, s príslušenstvom a záhradou.
Dispozičné riešenie staršieho domu: V prednej časti bola prevádzka s WC a umývadlom, vstup do domu je cez prístrešok do predsiene. V zadnej časti v domu nachádza kotolňa, samostatné WC, kuchyňa, kúpeľňa, špajza a dve izby.
Technické vybavenie : v dome je rozvod teplej aj studenej vody, zdroj teplej vody je elektrický zásobníkový ohrievač umiestnený v kotolni. Zastavaná plocha: 130,36 m2, úžitková 120m2.

Rozostavaný rodinný dom sa nachádza v strednej časti pozemku .Samostatne stojaci rodinný dom s dvoma nadzemným podlažiami má zastavanú plochu 89,78m2, úžitková plocha 179,56m2 .
Dispozičné riešenie: Prízemie: predsieň so schodiskom, obývacia izba s jedálňou, kúpeľňa s WC a z vonkajšej strany je prístupných šesť hygienických zariadení, ktoré majú slúžiť pre mobilné rekreačné unimobunky/6ks/, ktoré každá z nich majú sprchu, umývadlo a WC. Unimobunky, ktoré sa nachádzajú na zadnej časti pozemku slúžili pre návštevníkov termálneho kúpaliska v meste. Poschodie: obývacia izba, kúpeľňa s WC a tri samostatné izby.
Garáž bola pristavaná k rodinnému domu v roku 1986. Ide o prízemnú stavbu s plochou strechou, ktorá pozostáva z jednej miestnosti. Odporúčam obhliadku!

Cena 54900 € vrátane provízii RK
RK zabezpečuje kompletný právny servis!
Dom je možné zadovážiť aj na Hypotekárny Úver, s ktorého vybavením Vám bezplatne napomôžeme. KONTAKT:0950756151 alebo diamondhome.marketing@gmail.com

Doplnkové charakteristiky

 • Počet izieb/miestností: 4
 • Garáž: Áno
 • Terén pozemku: Rovinatý
 • Kúrenie: Ústredné
 • Voda: Na pozemku - Diaľkový vodovod
 • Kanalizácia: Áno

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Blažov 114
929 01 Kútniky
Marketing
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty