Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 12. 11. 2019
Prievidza
RD s veľkým pozemkom na Žabníku
133 000 €

RD s veľkým pozemkom na Žabníku

133 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 180 m2
  Zast. plocha: 180 m2
  Plocha pozemku: 11 m2
 • Cena za m2: 738,89 €/m²
  ID inzerátu: 3551062
!!! NOVÁ ZNÍŽENÁ CENA - EŠTE VÝHODNEJŠIE AKO PREDTÝM !!!
B10 Vám ponúka na predaj Rodinný dom kúsok od hlavného ťahu cez mesto smerom na Martin či Žilinu.
Jedná sa o priestrannú stavbu s 5 obytnými miestnosťami (3 na prízemí + 2 na poschodí). Na prízemí sa nachádza aj kuchyňa s vlastnou murovanou komôrkou, WC s kúpeľňou, veranda.
Napriek tomu, že dom bol skolaudovaný v roku 1960, jedná sa o zdravú stavbu v pôvodnom stave. Budúci majiteľ tak môže v kľude pred rekonštrukciou zvážiť, či dá prednosť viacgeneračnému bývaniu s dostatkom súkromia a pohodlia (a vďaka blízkosti MHD, obchodov... využije aj výhodu bývania v meste) alebo naopak veľkosť domu využije na podnikateľský zámer. Pre túto variantu hrá nielen veľmi výhodná poloha domu, ale aj celkovo na mestský dom nadpriemerne veľký rovinatý pozemok o rozlohe 1156 m2.
Ďalšími bonusmi domu je jeho celé podpivničenie, vlastná studňa, veľká murovaná garáž pri dome či plechová prístavba na náradie.
Pokiaľ by nový majiteľ potreboval viac izieb alebo priestoru na odkladanie, ponúka sa aj možnosť prerobenia podkrovia, kam sa pohodlne dostanete dverami z prvého poschodia.
POZNÁMKA MAKLÉRA : Rodinných domov s takto veľkým pozemkom skoro uprostred mesta a pritom v tichej časti, výborným spojením, so všetkými inžinierskými sieťami, je veľmi málo. Dom je v pôvodnom, ale plne obývateľnom stave, aby však spĺňal súčasné štandardy, vyžaduje si rekonštrukciu.Práve tu má možnosť budúci majiteľ určiť jeho ďalší osud (rodinná vila, podnikateľský objekt, prípadne oboje či iné).Ak máte v živote jasnú víziu a máte radi výzvy, nečakajte zbytočne príliš dlho na to, kým nám zavoláte.
V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0949 833 900
ID: 41830
Cena: 133000 € 
Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty