Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 17. 11. 2019
Lučenec
Na PREDAJ skvelý rodinný dom v rustikálnom štýle, v centre Lučenca.
51 990 €

Na PREDAJ skvelý rodinný dom v rustikálnom štýle, v centre Lučenca.

51 990 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 212 m2
  Zast. plocha: 107 m2
  Plocha pozemku: 476 m2
 • Cena za m2: 245,24 €/m²
  ID inzerátu: 3554433
TU reality, Vám ponúka na predaj, skvelý rodinný dom v rustikálnom štýle s pekným pozemkom v úplnom súkromí. Dom má rozlohu 107 m2, má tri izby, ktoré sú priestranné a slnečné do izieb a kúpeľne s toaletou sa vchádza z chodby. Dve izby sú situované na ulicu. Ďalšia izba a kuchyňa je umiestnená do dvora na slnečnú východnú stranu. V dome sa nachádzajú starožitné krásne kachle a tiež nádherný presklený výklenok z jednej izby. Na dvore sa tiež nachádza veľká , murovaná garáž a hala, ktorá môže byť využitá ako dielňa pre podnikanie. Kúrenie je kombinované plyn a pevné palivo, na pozemku sa nachádza aj funkčná studňa.
Tento krásny rustikálny dom je možné úžasne zrekonštruovať, nakoľko dnes je mimoriadne trendy renovovať a bývať v domoch, so štýlom vintage. Energetický certifikát nebol doložený.
V cene máte kompletný právny servis, vrátane poplatku za vklad do katastra a vypracovanie kúpno predajných zmlúv. HÚ Vám vybavíme ZADARMO. V prípade Vášho záujmu , ma prosím kontaktujte : Mgr. Mártonová 0911 223 255, martonova@tureality.sk

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty