Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 18. 11. 2019
Krtíšska cesta, Želovce
Starší RD vhodný na rekonštrukciu s rovným pozemkom (Želovce)
24 900 €

Starší RD vhodný na rekonštrukciu s rovným pozemkom (Želovce)

24 900 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 150 m2
  Plocha pozemku: 1641 m2
 • Cena za m2: 166 €/m²
  ID inzerátu: 3554687
Ponúkame vám čiastočne podpivničený rodinný dom (rok výstavby. 1960) so samostatnou prístavbou – letná kuchyňa + garáž. Dom má rozmery 9 x 12,5 m2. Momentálne je dispozične rozdelený na priestrannú presklenú chodbu so vstupom do obytnej časti domu, kde sú momentálne chodba, 2 priestranné izby, kuchyňa, kúpeľňa. V jednej z izieb sa nachádza zachovalá keramická pec. Pivnica má samostatný vchod z vonkajšej strany. Momentálne je dom odpojený od energií. Na pozemku sa nachádza vlastná studňa. Verejný vodovod dostupný pred domom.
Po úpravách je možné urobiť si tu plnohodnotný 3-izbový dom s priestrannou halou s spojenou s kuchyňou s možným dobudovaním terasy s východom do dvora.
Orientácia domu je V/Z. Pozemok, ktorý k domu prislúcha je rovinatý s výmerou 1.641 m2. Dom je vhodný na trvalé bývanie, ale aj na rekreáciu. Vstup k nehnuteľnostiam je priamo z hlavnej cesty v obci, dom však nie je priamo pri ceste. Nehnuteľnosti sú k dispozícii okamžite. V obci sa nachádzajú lekári, pošta, obchody, základná aj stredná škola. Veľký Krtíš je vzdialený 11 km, Slovenské Ďarmoty 6 km na hraničný prechod s Maďarskom.
Na kúpu týchto nehnuteľností je nutná aj hotovosť .
Poskytneme vám komplet servis – poradenstvo, príprava dokladov, katastrálne konanie, zabezpečenie znaleckého posudku pre potreby úveru, prípadne aj geometrického plánu, ponúkneme najlepší spôsob financovania kúpy vami vybraných nehnuteľností, prehlásenie všetkých energií, daňové priznanie k dani z nehnuteľností v nasledujúcom roku. Ponúkame vám naše viac ako 15 ročné skúsenosti na realitnom trhu.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 1960
 • Počet nadzemných podlaží: 1
 • Počet izieb/miestností: 2
 • Orientácia: Juhovýchodná
 • Terén pozemku: Rovinatý
 • Umiestnenie: Intravilán

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty