Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 11. 10. 2019
Kazanská, Bratislava II - Podunajské Biskupice
Byt 2 izbový s garážovým parkovaním Bratislava II Podunajské Biskupice
119 000 €

Byt 2 izbový s garážovým parkovaním Bratislava II Podunajské Biskupice

119 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 2 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 45 m2
 • Cena za m2: 2 644,44 €/m²
  ID inzerátu: 3556056
Útulný dvojizbový KLIMATIZOVANÝ byt s francúzskym oknom situovaný na druhom nadzemnom podlaží je súčasťou moderného polyfunkčného bytového domu s výťahom a GARÁŽOVÝM státím. Interiér je príjemne slnečný vďaka svojej orientácii na juh a juhozápad.

Dispozícia bytu je tvorená vstupnou chodbou, priestrannou obývacou izbou spojenou s kuchyňou, spálňou a kúpeľňou. Medzi vybavenie bytu patria vstavané úložné priestory (rolldoor, komoda a vešiaková zostava), plne vybavená kuchyňa, elektrický krb, plávajúce podlahy a klimatizácia. Presvetlenosť bytu zabezpečuje veľké francúzske okno v obývacej izbe.

Celý areál bytového domu je oplotený a zabezpečený kamerovým systémom, vstup do areálu je možný z troch ulíc. Podzemné garážové státie umožňuje pohodlný presun z auta do bytu schodiskom alebo výťahom zo suterénu bytového domu.

Byt sa nachádza v obľúbenej lokalite Podunajských Biskupíc, v okolí domu je kompletná občianska vybavenosť vrátane škôl, detských ihrísk, nákupných centier, bánk, zdravotníckych zariadení, kaviarní, reštaurácií a barov. Lokalita tiež ponúka viaceré možnosti športového vyžitia na hrádzi a v blízkom parku, či plavárni. Výborná dostupnosť na všetky smery a rýchle napojenie na bratislavský obchvat a do historického centra Bratislavy.

Interiér 44,72 m2.
Byt sa predáva spolu s garážovým státím, t.j. cena bytu 119.000 Eur + 12.000 Eur.

ID: 31928

----------------------------------------------------------------------------------------------

This cozy two-bedroom apartment with French windows situated on the 1st Floor is part of a modern multifunctional apartment building with an elevator. The interior is pleasantly sunny thanks to its south and southwesterly orientation.

The layout of the apartment consists of an entrance hall, a spacious living room connected with the kitchen, a bedroom, and a bathroom. Amenities include built-in closets (rolldoor, drawers, and a hanger area), a fully equipped kitchen, an electric fireplace, floating floors, and air conditioning. The brightness of the apartment is provided by a large French window in the living room.

The apartment building sits on a plot that is fenced in and secured by a camera system, and is accessible from three streets. The underground garage parking allows for a convenient transfer from car to apartment via a staircase or elevator from the basement of the building.

The apartment is located in the popular Podunajské Biskupice neighborhood, which offers complete amenities, including schools, playgrounds, shopping centers, banks, medical facilities, cafes, restaurants, and bars. The location is also home to several sports facilities on the embankment and in the nearby park or swimming pool. Excellent access to all directions and quick connection to the Bratislava bypass and to the historic center of Bratislava.

Interior 44.72 m2

https://en.svoboda-williams.sk/slovak-sale/apartments/detail/31928-kazanska

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2008
 • Energetický certifikát: A
 • Počet nadzemných podlaží: 6
 • Podlažie: 2
 • Počet izieb/miestností: 2
 • Výťah: Áno

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Ventúrska 12
811 01 Bratislava I - Staré Mesto
Svoboda & Williams
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo