Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 22. 10. 2019
Pezinská, Vinosady
Posledné dva Rodinné domy len 16km od Bratislavy
189 900 €

Posledné dva Rodinné domy len 16km od Bratislavy

189 900 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 150 m2
  Zast. plocha: 102 m2
  Plocha pozemku: 423 m2
 • Cena za m2: 1 266 €/m²
  ID inzerátu: 3556852
Posledné dva rodinné domy pri Pezinku časť Vinosady s vlastným parkovaním, terasou, trávnikom či záhradkou v príjemnom prostredí obce pod úpätím Malých Karpát, sú len 3km od centra vinárskeho mesta Pezinok s plnou občianskou vybavenosťou.... a 16km od Bratislavy.

Rodinný dom 63B NA PREDAJ
- úžitková plocha 150m2 + 3,6m2 balkón + 20m2 terasa
- pozemok veľkosti 366m2
- parkovanie zo zámkovej dlažby pre dve autá
- energetická úspora triedy A
- dokončený v štádium ŠTANDARD t.j.
- INTERIÉR:vnútorné sádrové omietky,poter,maľovka-biela, el. zásuvky a vypínače-farba biela,plastové okná-izolačné trojsklo plnené argónom,obklady,dlažby,sanita (vaňa,sprchový kút, 2xWC, 3x umývadla,vod. batérie), laminátové parkety,obložkové zárubne s dverami,verejný vodovod,rozvod el.energie. elektrické podlahové kúrenie Feníx regulovateľné v každej miestnosti samostatne, 200l el. bojlér na vodu.
- OSTATNÉ: domáca čistička odpadových vôd (ČOV), predpríprava na verejnú kanalizáciu.
- B O N U S Y: alarm, predpríprava na klimatizáciu v každej izbe RD,predpríprava na satelit - dátová a TV zásuvka v každej izbe,nočné osvetlenie schodiska na pohyb.
- EXTERIÉR domu upravený na kľúč: vonkajšia fasáda vo farbe s obkladom z prírodného kameňa, upravené vonkajšie plochy, zámková dlažba pred domom, oplotenie, nerezové zábradlie na balkóne svetlá na fasáde, bránička, tujky - cyprusovec leylandsky a trávnik.
Cena: 189.900€

Rodinný dom 63A REZERVOVANÝ
Rodinný dom 63D REZERVOVANÝ

Rodinný dom 63C NA PREDAJ
- úžitková plocha 150m2 + 3,6m2 balkón, 25 m2
terasa
- pozemok veľkosti 423m2
- parkovanie zo zámkovej dlažby pre dve autá
- energetická úspora triedy A
- dokončený v štádium HOLODOM t.j.
- INTERIÉR:vnútorné sádrové omietky,poter, maľovka-biela, el. zásuvky a vypínače-farba biela,plastové okná-izolačné trojsklo plnené argónom, verejný vodovod,rozvod el.energie elektrické podlahové kúrenie Feníx regulovateľné v každej miestnosti samostatne, 200l el. bojlér na vodu.
- OSTATNÉ: domáca čistička odpadových vôd (ČOV),predpríprava na verejnú kanalizáciu.
- B O N U S Y: alarm, predpríprava na klimatizáciu v každej izbe RD,predpríprava na satelit - dátová a TV zásuvka v každej izbe,nočné osvetlenie schodiska na pohyb.
- EXTERIÉR domu upravený na kľúč: vonkajšia fasáda vo farbe s obkladom z prírodného kameňa, upravené vonkajšie plochy, zámková dlažba pred domom, oplotenie, zábradlie na balkóne, svetlá na fasáde, bránička, tujky -cyprusovec leylandsky a trávnik.
Cena: 189.900€

Každý dom je poschodový, bez podpivničenia s balkónom,s terasou a pozemkom s vlastným parkovacím miestom. Postavený z pálenej tehly (Wienerberger), strecha pultová strešná krytina Blachotrapez, zateplenie EPS 200mm, plastové okná-izolačné trojsklo plnené argónom. Má skvelé dispozičné riešenie a praktické využitie priestorov. Dôležitou prioritou pri výstavbe je odhlučnenie domov i ekologické čistenie odpadových vôd vlastnou domácou čističkou.

Dom je ideálny pre 4člennú rodinu, nakoľko ponúka veľkorysý priestor až 178,6m2 + pozemok vhodný na záhradku pripadne trávnik atď.

V PRÍPADE ZÁUJMU JE MOŽNOSŤ DOKONČENIA NA KĽÚČ PODĽA PREDSTÁV ZÁUJEMCU.

Ďalšími benefitmi lokality domov je nielen výborné autobusové spojenie (80m zastávka) ale i vlakové spojenie do BA či TT len 5minút autom cca 3km Železničná stanica Pezinok. iné: škola a škôlka 500m, Obecný úrad 350m, Modra centrum 3,5km, Bratislava 16km, Trnava 25km....

Taktiež okolie ponúka veľa športových, turistických i kultúrnych možností. Ako napr.: kone, turistické i cyklistické chodníky, kúpalisko, plaváreň, korčuľovanie (celoročne), lyžovanie, historické pamiatky, kultúrne podujatia a v neposlednom rade nádhernú prírodu Malých Karpát, ktorá má čo ponúknuť v každom ročnom období.

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo