Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 20. 01. 2020
Partizánske
Viacgeneračný rodinný dom s veľkým pozemkom - Malé Bielice, Partizánske
225 000 €

Viacgeneračný rodinný dom s veľkým pozemkom - Malé Bielice, Partizánske

225 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 300 m2
  Plocha pozemku: 2731 m2
 • Cena za m2: 750 €/m²
  ID inzerátu: 3560629
Rodinný dom leží na rozľahlom prevažne rovinatom pozemku s výmerou 2731 m2. Je rozdelený na dve samostatné bytové jednotky, ktoré sú navzájom prechodné, ale každá má vlastný vstup.

Prvá časť domu so samostatným súpisným číslom má tri izby, jedna z nich má balkón, kuchyňu, špajzu, kúpeľňu a oddelené WC. Táto časť si vyžaduje rekonštrukciu, prešla iba výmenou plastových okien, cca pred 6 rokmi. Druhá časť domu je rekonštruovaná - výmena plastových okien, podlahy, stropy s bodovým osvetlením, zariadenie. Skladá sa z dvoch podlaží: dole nájdeme veľkú kuchyňu, obývačku, priestrannú izbu, WC, garáž a na poschodí je kúpeľňa s WC a dve izby, z toho jedna má balkón. Rodinný dom má tiež podkrovie s vysokou svetlosťou, ktoré je možné prerobiť na ďalšie bývanie. Momentálne je tento priestor nevyužívaný.

Vykurovanie RD je zabezpečené plynovým kotlom. Na pozemku sa nachádza aj studňa. Odpady sú zvedené do žumpy, ale je možnosť pripojenia na kanalizáciu, ktorá je hneď pred domom.

Dvor je vydláždený zámkovou dlažbou a vysadený trávou.V prednej časti je prístrešok s parkovacím miestom. V zadnej časti dvora sa nachádza altánok s krbom a bazén, ktorý v roku 2018 prešiel kompletnou rekonštrukciou. Je tu vysadených viac druhov ovocných stromov a kríkov. Na opačnej strane pozemku je plánovaná prístupová cesta, čo dáva novému majiteľovi ďalšie možnosti, či už investovania alebo možného odpredaja pozemku na výstavbu.

Dom je možné využiť ako viacgeneračný, prípadne je vhodnou investičnou príležitosťou pre podnikateľov, s možnosťou prerobenia na viaceré bytové jednotky.

Cena 225 000 € (vrátane kompletného právneho a hypo servisu).
Viac informácií o tejto ponuke Vám radi poskytneme na telefónnom čísle realitného makléra 0915 281 121.

Doplnkové charakteristiky

 • Počet nadzemných podlaží: 3
 • Počet izieb/miestností: 8
 • Balkón: Áno
 • Garáž: Áno
 • Vonkajšie parkovacie miesto: Áno
 • Terén pozemku: Rovinatý

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty