Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 19. 07. 2020
J. Hollého, Veľké Kostoľany
Rodinný dom v centrálnej časti obce
39 900 €

Rodinný dom v centrálnej časti obce

39 900 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 99 m2
  Plocha pozemku: 213 m2
 • Cena za m2: 403,03 €/m²
  ID inzerátu: 3563087
Ponúkame na predaj rodinný dom v centre obce Veľké Kostoľany postavený v roku 1958 z tehly. Dom má zrekonštruovanú iba fasádnu časť z ulice. Vymenené 3 okná za plastové a predná časť strechy. Ostatné časti domu sú v pôvodnom stave.
Pozostáva zo vstupnej chodby so schodiskom a troch izieb, pričom stredná je priechodná. V zadnej časti domu je kúpeľňa a komora. Schodisko vedie do 1 izby na poschodí o výmere 17,6 m2 a na povalu.

Je napojený na plyn a elektrinu. Odpad a kanalizácia momentálne nie je vybudovaná a jej prípojka sa nachádza pred domom. V dome nie je zavedený odpad, voda v dome je obecná a je vyvedená na dvor.
Na dvore sa nachádza garáž so suchým WC a skladovacie priestory.
Pozemok je zaťažený vecným bremenom práva prechodu na zadnú parcelu za domom, ktorá je rozdelená na dve časti a druhá časť je vo vlastníctve iného majiteľa.

Dom má potenciál využitia aj na komerčné účeli, nakoľko sa nachádza v centre obce s okolitými predajňami rovnakého charakteru a pred domom sa nachádza plocha vhodná na parkovanie. Momentálne je dom obývateľný iba po celkovej kompletnej rekonštrukcii.

Podľa územno - plánovacej informácie sa parcely definujú ako plochy polyfunkcie mestotvorného charakteru, kde okrem občianska vybavenosť/bývanie s vyšším zastúpením podielu OV nad 30% je možnosť zástavby obchod, služby a administratíva.
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty