Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 18. 10. 2019
Olbrachtova, Bratislava III - Nové Mesto
PEKNÝ PODKROVNÝ 2-IZBOVÝ BYT V TICHEJ LOKALITE
159 990 €

PEKNÝ PODKROVNÝ 2-IZBOVÝ BYT V TICHEJ LOKALITE

159 990 €

vrátane provízie


  • Typ: Predaj
    Druh: 2 izbový byt
    Stav: Novostavba
  • Úžit. plocha: 73 m2
  • Cena za m2: 2 191,64 €/m²
    ID inzerátu: 3564165
Ponúkame na predaj veľmi príjemný, svetlý 2-izbový byt v pokojnej a tichej lokalite s množstvom zelene a s bezproblémovým parkovaním. Byt je situovaný v podkroví bytového domu na štvrtom poschodí, s vlastným schodiskom z tretieho poschodia priamo do bytu. Nachádza sa v Mierovej kolónii na Olbrachtovej ulici, s jednoduchým prístupom z Riazanskej aj z Vajnorskej ulice. V bezprostrednom okolí je park, škola, škôlka, prestížna súkromná Waldorfská škola. Neďaleko je zastávka autobusu.
Celková rozloha bytu vrátane prístupového schodiska so vstupnou chodbou je 73 m2, obytná plocha bytu je približne 60m2. Byt má elektrické vykurovanie a ohrev vody zabezpečuje prietokový ohrievač. Orientácia bytu je na juhovýchod, okná sú drevené, strešné. V izbách sú plávajúce podlahy, v kúpeľni a v samostatnej toalete keramické dlažby a obklady. Kuchynská linka je kompletne vybavená spotrebičmi. Úložné priestory zabezpečujú priestranné rolldorové skrine v spálni.
Parkovanie je možné na vlastnom parkovisku, patriacom k bytovému domu, ako aj na verejnom parkovisku priamo pred domom.

Cena bytu je 159 990,- Eur.
K bytu je možné dokúpiť garáž za 5000,- Eur, nachádza sa v bezprostrednej blízkosti bytového domu.

Cena zahŕňa kompletný právny servis pri predaji až po zápis do katastra nehnuteľností. Radi Vám pomôžeme aj s hypotekárnym poradenstvom a výberom čo najvhodnejšieho financovania Vašej novej nehnuteľnosti. Zabezpečíme aj súdneho znalca, právne poradenstvo,vypracovanie autorizovaných zmlúv, vklad do katastra vrátane správnych poplatkov, poistenie Vašej nehnuteľnosti, prevedieme Vás bezpečne celým procesom predaja a poskytneme asistenciu pri prepise energií na nového majiteľa.
Ak by ste radi získali viac informácií, kontaktujte nás na tel.č. : 0902 222 212, prípadne e-mailom na adrese: kratka@accentreal.sk. Kanceláriu Accent real nájdete na Drieňovej ul. 34 v Bratislave.
Radi Vás bytom prevedieme na obhliadke.

Nehnuteľnosť na mape

Mgr. Dana Krátka ACCENT REAL
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Drieňová 34
821 04 Bratislava II - Ružinov
Mgr. Dana Krátka
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo