Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 13. 12. 2019
Bočná, Bratislava II - Ružinov
Záhrada so záhradnou chatkou, Bratislava - Zlaté Piesky, Bočná ulica
74 000 €

Záhrada so záhradnou chatkou, Bratislava - Zlaté Piesky, Bočná ulica

74 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Záhradná chatka
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Plocha pozemku: 264 m2
 • Cena za m2: 280,30 €/m²
  ID inzerátu: 3564261
Realitná kancelária Konfido predá pozemok – záhradu s podpivničenou záhradnou chatkou, Bratislava, Zlaté Piesky, ulica Bočná.

Pozemok s rozlohou 264 m2 je vedený ako Záhrada (248 m2) a Zastavaná plocha a nádvorie (16 m2), chatka s betónovým základom je kompletne podpivničená (schodisko a jedna miestnosť), je orientovaná smerom na JV a JZ, chatka je so splachovacou toaletou. Chatka bola postavená v roku 2009, interiér má podlahu – drevené laty, okná sú drevené a majú plné vonkajšie okenice, nachádza sa tu malá kuchynská linka s prietokovým ohrievačom, zariadenie môže zostať alebo podľa dohody.

Pozemok má šírku 12m a dĺžku 22m. Na pozemku je vlastná studňa, elektrické čerpadlo Grundfos Presscontrol PC22 (v pivnici), elektrina, napájací bod pre zavlažovanie pozemku. Pozemok je oplotený novým pletivom, nachádzajú sa na ňom stromy jablone, višňa, čerešňa, živý plot, trávnik, vonkajší grilovací krb, taktiež domček na náradie. Pozemok záhrady s chatkou je vo vlastníctve jednej osoby, nemá ťarchu, taktiež je spoluvlastníctvo na prístupovej ceste.

Priamo k chatke nie je prístup autom, do záhradkárskej oblasti áno, parkovanie je možné približne do 100m (uzavretý areál záhradkárskej osady) od vstupu na pozemok. K jazeru Zlaté piesky je to kľudnou chôdzou do 5 minút.

Lokalita Zlaté piesky sa nachádza len 10 km od centra mesta Bratislava, spojenie lokality s ostatnou časťou mesta je vyhovujúce mestskou hromadnou dopravou, neďaleko je nákupné centrum Palace, Soravia a taktiež Avion a Ikea. Okolie ponúka rôzne možnosti pre behanie, cyklistiku, vodné športy, rôzne možnosti turistiky a rekreácie, výborné napojenie na mestské komunikácie a diaľnicu.

Cena nehnuteľnosti je 74.000,- Eur vrátane všetkých poplatkov súvisiacich s nadobudnutím vlastníckeho práva k nehnuteľnosti.

Kontakt kamil@konfido.sk , 0911410278, Kamil Krebes.

Ďalšie zaujímavé ponuky nájdete na www.konfido.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2009
 • Počet nadzemných podlaží: 1
 • Počet izieb/miestností: 1
 • Terasa: 20 m²
 • Pivnica: 10 m²
 • Orientácia: Juhozápadná, Juhovýchodná

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty