Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 20. 06. 2019
Popolná, Bratislava III - Rača
AZ PROPERTY* ponúka nový 4-izbový dvojpodlažný byt s predzáhradkou vo Viladome Rača na Popolnej u.
248 510 €

AZ PROPERTY* ponúka nový 4-izbový dvojpodlažný byt s predzáhradkou vo Viladome Rača na Popolnej u.

248 510 €

cena za holobyt


 • Typ: Predaj
  Druh: 4 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 92 m2
 • Cena za m2: 2 701,20 €/m²
  ID inzerátu: 3565810
AZ PROPERTY* ponúka nový 4-izbový dvojpodlažný byt s predzáhradkou vo Viladome v Rači na Popolnej ulici

Základné informácie o ponúkanom byte: 

dvojpodlažný 4 izbový byt č. 01.A o celkovej výmere 193,07 m2 z toho podlahová plocha bytu 92,97 m2 +  predzáhradka o výmere 100,10 m2. Byt je situovaný na 0,1/1 p.  vo Viladome s tromi bytovými jednotkami.

Cena: byt č. 01. A ponúkame v prevedení holobyt v cene 248 510 € alebo so štandardným vybavením v cene 253 510 €. Ku všetkým bytom sú riešené aj parkovacie státia priamo pred Viladomom. V cene 7 000,- Eur za jedno státie.

Termín začiatku výstavby: február 2019

Termín dokončenia výstavby: február 2020

Lokalita:
Viladom Rača je situovaný v mestskej časti Nové Mesto v Rači. Mestská časť Bratislava – Rača je súčasťou tretieho Bratislavského obvodu a od centra Bratislavy je vzdialená 8 km. Tvoria ju tri lokality: pôvodná Rača, Východné a jedno z najstarších sídlisk Bratislavy – Krasňany. Vďaka svojej vynikajúcej polohe, peknej okolitej prírode a dobrému dopravnému spojeniu s centrom Bratislavy patrí Rača k najvyhľadávanejším mestským častiam Bratislavy. Je bezpečným miestom pre rodiny s deťmi. Ponúka viacero možností pre oddych, kultúrne vyžitie, či aktívne trávenie voľného času. V mestskej časti sa nachádzajú dve kúpaliská, množstvo detských ihrísk, športových plôch, multifunkčné ihriská, bikrosový areál, ihrisko pre pozemný hokej, stolnotenisová hala a futbalový štadión. Malebná okolitá krajina je ideálna na turistiku i relax.

O projekte Viladom Rača:
Novovznikajúce rezidenčné bývanie v projekte Viladom Rača je situované na Popolnej ulici, ktoré utvára veľmi príjemné a moderné bývanie vo vyhľadávanej lokalite mestskej časti Rača.

Viladom Rača s nadčasovou architektúrou dokonale zapadne do miestnej zástavby. Vila bude trojpodlažná s tromi bytovými jednotkami s podlahovou plochou od 47,28 m2 do 92,97 m2. Dva 4 izbové mezonetové byty a jeden 2 izbový byt. Ku 4 izbovým mezonetovým bytom prislúchajú vlastné záhradky a k 2 izbovému bytu prislúcha veľká terasa s panoramatickým výhľadom na mesto. Ku všetkým bytom sú riešené aj parkovacie státia priamo pred Viladomom, areál bude oplotený s vonkajšou uzamknutou vstupnou bránou, ktorá zabezpečí aj zvýšnenú bezpečnosť pre jej obyvateľov. Byty vo VILADOME RAČA poskytujú prvotriedny a komfortný štandard bývania nad mestom a zároveň v jeho blízkosti.

Architektonické riešenie všetkých bytov je zamerané na moderné trendy bývania s prihliadnutím na získané skúsenosti z predchádzajúcej výstavby v danej lokalite.

V projekte ponúkame ďalšie byty na predaj, pre viac informácií nás kontaktujte alebo navštívte web stránku našej realitnej kancelárie.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2019
 • Podlažie: 1
 • Počet izieb/miestností: 4
 • Prízemie: Áno
 • Predzáhradka: 100 m²
 • Vonkajšie parkovacie miesto: Áno

Nehnuteľnosť na mape

Mgr. Zuzana Čevelová AZ PROPERTY s.r.o.
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Panenská 22
811 04 Bratislava
Mgr. Zuzana Čevelová
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo