Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 23. 02. 2020
Bratislava I - Staré Mesto
Rodinný dom 5 izbový Bratislava I Staré Mesto
1 699 990 €

Rodinný dom 5 izbový Bratislava I Staré Mesto

1 699 990 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 630 m2
  Plocha pozemku: 935 m2
 • Cena za m2: 2 698,40 €/m²
  ID inzerátu: 3568568
Prakticky riešený rodinný dom so saunou, vnútorným bazénom a terasou s panoramatickým výhľadom na Dunaj stojí v tichej vilovej štvrti Bôrik, vysoko nad centrom, a pritom v jeho rýchlom dosahu.

Na prízemí je umiestnený bazén, sauna, jacuzzi, sociálne zariadenie, práčovňa, špajza a technická miestnosť. 1. poschodie tvorí obývacia izba s presklenými stenami, terasou a balkónom, kuchyňa (so vstupom do záhrady k altánku a grilu) a predsieň so šatníkom. Na 2. poschodí sú 3 spálne, kúpeľňa (s WC, bidetom, vaňou a 2 umývadlami), pracovňa, šatník a samostatné WC. 3. poschodie je tvorené veľkoryso poňatou spoločenskou miestnosťou s veľkoformátovými francúzskymi oknami, barom, domácim kinom a terasou s pôsobivými výhľadmi do širokého okolia. Ďalej je tu kúpeľňa (s vaňou, sprchovacím kútom, WC a bidetom), šatník a átrium so vstupom do podkrovia.

Vybavenie zahŕňa drevené podlahy, klimatizáciu, onyxovú dosku v kúpeľni, krb obložený mramorom, plastové okná s interiérovými žalúziami, kuchynskú linku so spotrebičmi Miele, zhadzovanie bielizne, centrálny vysávač, zabezpečovacie zariadenie a vyhrievaný vjazd do garáže pre 3 autá. Parkovanie ďalších 3 vozidiel je možné na pozemku. Záhradu zdobia okrasné kríky a starostlivo upravený trávnik.

Lokalita vyniká predovšetkým pokojom a množstvom upravenej zelene. 3 minúty jazdy je vzdialený Bratislavský hrad, blízko je aj do zoologickej záhrady alebo Horského parku. Cestu autom uľahčuje rýchly nájazd na diaľnicu D2.

Úžitková plocha 630 m2, pozemok 935 m2.

https://svoboda-williams.sk/predaj/rodinne-domy/detail/31450-stare-mesto?access=service

ID: 31450

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

This practically designed family house with a sauna, an indoor swimming pool, and a terrace with panoramic views of the Danube River is located in the quiet residential area of Bôrik, high above the city center, yet within easy reach.

On the ground floor, there is a swimming pool, a sauna, a jacuzzi, sanitary facilities, a laundry room, a pantry, and a utility room. The first floor consists of a living room with glass walls, a terrace, and a balcony, a kitchen (with access to the garden with a gazebo and barbecue), and an entrance hall with a closet. On the 2nd floor, there are 3 bedrooms, a bathroom (with a toilet, a bidet, a bathtub, and 2 sinks), a study, a dressing room, and a guest toilet. The 3rd floor consists of a generously apportioned lounge with large-format French windows, a bar, a home cinema, and a terrace with impressive views of the surrounding area. There is also a bathroom (with a bath, a shower, a toilet, and a bidet), a closet, and an atrium with access to the attic.

The facilities include wooden floors, air conditioning, an onyx counter in the bathroom, a marble-covered fireplace, plastic windows with interior blinds, a kitchen with Miele appliances, a laundry chute, a central vacuum cleaner, security equipment, or a heated entrance to a garage for 3 cars. Parking for 3 additional cars is available on the plot. The garden features ornamental shrubs and a carefully landscaped lawn.

The peaceful location boasts plenty of greenery. The Bratislava Castle is a three-minute tram ride away. The Zoo or the Mountain Park are also close-by. Traveling by car is more comfortable thanks to the proximity of the D2 highway.

Usable area 630 m2, land 935 m2.

https://en.svoboda-williams.sk/slovak-sale/houses/detail/31450-stare-mesto?access=service

ID: 31450

Doplnkové charakteristiky

 • Počet nadzemných podlaží: 3
 • Počet izieb/miestností: 5
 • Balkón: Áno
 • Terasa: Áno
 • Garáž: Áno
 • Garážové státie: Áno

Nehnuteľnosť na mape

Svoboda & Williams - Christie's International Real Estate Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. Zobraziť všetky inzeráty (97)
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty