SVOBODA WILLIAMS I Byt 2- izbový, Bratislava I, Staré mesto, Gunduličová
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 26. 11. 2021
Gunduličova, Bratislava I - Staré Mesto
SVOBODA & WILLIAMS I Byt 2- izbový, Bratislava I, Staré mesto, Gunduličová
311 190 €

SVOBODA & WILLIAMS I Byt 2- izbový, Bratislava I, Staré mesto, Gunduličová

311 190 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 2 izbový byt
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 65 m2
 • Cena za m2: 4 787,54 €/m²
  ID inzerátu: 3568672
Nadštandardný novo zrekonštruovaný klimatizovaný 2-izbový byt na 5. podlaží tehlovej stavby s výťahom nachádzajúci sa v úplnom centre Starého Mesta v blízkosti záhrady Prezidentského paláca.

Dispozičné riešenie bytu tvorí obývacia izba spojená s kuchyňou, spálňa, kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou. Z obývacej izby je východ na balkón. Štandard obsiahnutý v cene nehnuteľnosti tvoria vinylové podlahy prvotriednej kvality, dlažba, obklady, sanita Villeroy & Boch, dizajnové interiérové dvere SAPELI, vchodové bezpečnostné protipožiarne dvere ADLO a plastové okná, klimatizácia, slaboprúdové rozvody pre internet, TV, videovrátnik. Všetky steny spĺňajú požiarne a akustické STN normy. Vchod do budovy je zabezpečený elektronickým čipom, kamerovým systémom a budova je napojená na alarm. Budova má tehlovú konštrukciu, päť nadzemných a dve podzemné podlažia.

Lokalita poskytuje všetku občiansku vybavenosť, reštaurácie, bary, školy, škôlky, parky, zastávky MHD. V priamom susedstve sídli mestská polícia. 200 metrov sa nachádza Prezidentský palác, do 100 metrov sú zastúpené veľvyslanectvá viacerých krajín.

Interiér 60 m2, balkón 5 m2

ID: 31962

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Newly refurbished high standard 1-bedroom flat on the 5th floor of a brick building with a lift located in very center of Old Town close to the garden of Presidential Palace.

The layout of the flat consists of a living room connected with kitchen, bedroom, bathroom with a shower and a toilet. We can enter a balcony form a living room. The standard included in the price consists of first class vinyl floors, tiles, sanitary ware Villeroy & Boch, designer interior doors SAPELI, security and fireproof entrance doors ADLO and plastic windows. The flat is fully air-conditioned and all walls meet the fire and acoustic STN standards. The whole complex is equiped with weak-current distribution for the Internet, TV, Intercom and the whole building is connected to the alarm. The new building has a brick construction, six above-ground floors and two underground floors and a common yard with five parking spaces.

Interior 60 m2, balcony 5,15 m2

ID: 31962

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 5
 • Podlažie: 5
 • Počet izieb/miestností: 2
 • Výťah: Áno
 • Počet balkónov: 1

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

Svoboda & Williams - Christie's International Real Estate Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. Zobraziť všetky inzeráty (111)
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty