Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 12. 08. 2019
Vinosady
Rodinný dom pod Karpatmi obklopený vinohradmi
249 500 €

Rodinný dom pod Karpatmi obklopený vinohradmi

249 500 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Rodinný dom
    Stav: Novostavba
  • ID inzerátu: 3594013
Ponúkame na predaj rodinný dom v krásnom, tichom prostredí na úpätí vinárskych Malých Karpát v obci Vinosady len 20 km od Bratislavy. Dom je postavený s dôrazom na ekologické (zdraviu neškodiace) materiály, realizovaný projekt Feng-shui, plocha cca. 250m2 – prízemie: spálňa, zimná záhrada-kuchyňa-obývačka, wellness (bazén, sauna, WC, sprcha), WC-tech.miest., kúp. s vaňou a spr.k., oddelená garáž; poschodie: spálňa, detská izba/pracovňa, WC/kúp. s vaňou. Dom je zariadený vo vyššom štandarde - podlahy: prizemie - drevené mozaikové parkety, poschodie laminátové parkety, koberec. Kúrenie je na plyn, predpríprava na solárne kolektory, na prizemi kozub s vložkou na drevo, strecha zateplená Thermo-floc a škridla KM Beta. Rodinný dom má wellness (športový bazén Endless-pools s protiprúdom, vlastným vyhrievanim a špeciálnou technológiou na ekologické čistenie-minimum chémie, TYLO sauna).
Pozemok je oplotený v tvare trojuholníka vo veľkosti cca. 800m2, od vchodu je pergola s hroznom, ovocná záhrada, krytý gril so sedením, záhr. domček, ihličnatý živý plot, automatické zavlažovanie.
Orientácia na svetové strany: oddychová časť juh, vstup do domu východ, záhrada smer severo-západ, tichá lokalita pod Pezinskou Babou.
Parkovanie – garáž (1) + státie pri vchode pod pergolou (2) + státie pred bránou (2).
Táto lokalita je vyhľadávaná pre veľký vyber športových aktivít v okolí (kone, cyklistika, beh, lyžovanie, bežky, turistika, vínne pivničky).
Vybavenie domu s wellness zónou je stvorené na relax a zábavu, vhodné pre rodinu a pracovne vyťažených ľudí (aj ako víkendový dom), alebo na bývanie spojené s podnikaním v oblasti aqua, fyzio a iných terapií prípadne cvičenie jogy či taichi priamo v záhrade, ktorá ponúka bio dopestované ovocie (jablká, hrušky, slivky, marhule, broskyne, čerešne, višne, maliny, černice, ríbezle, hrozno) a je dostatočne veľká na oddych. Čistý vzduch je vhodný pre deti trpiace dýchacími ťažkosťami v meste a ľudí, ktorí uprednostňujú zdravý životný štýl a majú radi súkromie.

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Na Zlatej nohe 12896/9
831 01 Bratislava III - Nové Mesto
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo