Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 16. 09. 2019
Jarná, Hviezdoslavov
Na predaj krásny 4 izbový rodinný dom s garážou, priamo od Developera
158 000 €

Na predaj krásny 4 izbový rodinný dom s garážou, priamo od Developera

158 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 110 m2
  Plocha pozemku: 525 m2
 • Cena za m2: 1 436,36 €/m²
  ID inzerátu: 3599076
Spoločnosť LM properties s. r. o. ponúka na predaj novostavbu 4-izbového rodinného domu s garážou v novej lokalite na ulici Jarná vo Hviezdoslavove, okres Dunajská Streda. Rýchlo sa rozvíjajúca obec s dobrou dostupnosťou aj občianskou vybavenosťou je ako stvorená pre rodiny, ktoré hľadajú pokojné bývanie na vidieku a zároveň výhody blízkeho veľkomesta.

Dom má úžitkovú plochu 110,02 m2, na rovinatom pozemku s rozlohou 525 m2, s garážou 15,7 m2 a parkovacím státím zo zámkovej dlažby pre 2 autá.

Viac INFORMÁCIÍ na stránke: www.byvamvnovom.sk

Dom je napojený na elektrinu, plyn, vodu a miestnu kanalizáciu.

KOLAUDÁCIA 09/2019

Jedinečný 4 izbový dom je prakticky rozdelený na dennú a nočnú časť. Dennú časť tvorí obývacia izba prepojená s veľkou samostatnou kuchyňou a jedálňou s výstupom von. Priestor je presvetlený veľkými oknami. Cez chodbu sa dostanete do nočnej časti domu, ktorú tvoria 3 samostatné izby. V dome sa nachádza, šatník, toaleta pre hostí a veľká samostatná kúpeľne v ktorej je WC, vaňa, sprchový kút a umývadlo. Miesto pre práčku a bojler sa nachádza na chodbe v technickej miestnosti.

Dom sa predáva buď v holodome alebo v kompletne dokončenom štandarde vrátane laminátovej podlahy vo všetkých izbách, v kuchyni a chodbe , interiérovými dverami, obkladmi, dlažbou a sanitou v oboch kúpeľniach.

Cena domu v holodome: 158.000,- Eur

Cena domu v štandarde: 166.000,- Eur

Obec je vzdialená iba 17 km od hlavného mesta Bratislava, 6 km od Šamorína a 25 km od Senca v okrese Dunajská Streda. Dokončením rýchlostnej komunikácie R7, ktorá sa dostane do priestoru medzi mesto Šamorín a bližšie k obci Kvetoslavov, bude obec Hviezdoslavov plynule dostupná už za niekoľko minút po štvorprúdovej cestnej komunikácii. Dopravu do lokality zabezpečuje aj vlak spoločnosti RegioJet na trase Bratislava – Komárno, zastávka Kvetoslavov, ktorá je vzdialená pešou chôdzou od domov približne 700 metrov. Blízko obce a to priamo v meste Šamorín sa nachádza unikátny multifunkčný komplex x-bionic sphere s rozlohou 1 000 000 m2, ktorý ponúka zázemie pre rodiny, milovníkov zdravého životného štýlu a wellnessu, profesionálnych športovcov a športových nadšencov. Súčasťou areálu je jedno z najmodernejších a najväčších olympijských jazdeckých centier, moderné atletické stredisko, prvotriedny X-BIONIC® HOTEL i špičkové kongresové priestory.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2019
 • Energetický certifikát: B

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Klincová 35
821 08 Bratislava II - Ružinov
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo