Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 19. 08. 2019
Bojnice
REZERVOVANÉ !!! Novostavba rodinného domu v tichom prostredí
Cena dohodou

REZERVOVANÉ !!! Novostavba rodinného domu v tichom prostredí

Cena dohodou


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 96 m2
  Zast. plocha: 123 m2
  Plocha pozemku: 380 m2
 • ID inzerátu: 3600546
Rezervované !!! - Samostatný rodinný dom - užitková plocha 96 m2, pozemok 380 m2.
V pokojnej, stromami a zeleňou obkolesenej časti katastra Bojníc, na začiatku obce Opatovce, v novovybudovanej zástavbe rodinných domov, Vám realitná kancelária RE/MAX exkluzívne ponúka na predaj samostatne stojaci rodinný dom pripravený do štádia "na kľúč". Stačí doniesť nábytok a bývať !!!

Dispozícia:
Zo vstupného prístrešku vstupujete do zádveria, kde je situované samostatné WC. Chodba, kde sa nachádza aj technická miestnosť, spája dennú a nočnú časť domu. Dennú časť tvorí priestranná a presvetlená obývačka spojená s kuchyňou, jedálňou a špajzou, nočná časť pozostáva z 3 samostatných izieb a kúpeľne s vaňou, sprchovým kútom a toaletou. Veľkorysí priestor kuchyne dáva možnosť rôznych kombinácií umiestnenia kuchynskej linky v kombinácií s jedálenskou časťou.
Dom má vlastné 2 parkovacie miesta na spevnenej ploche zo zámkovej dlažby a vydláždenú terasu smerujúcu do záhrady.
V cene bude vybudovaný drevený prístešok pre auto, drevená pergola nad terasou a položený trávový koberec. Termín realizácie - do 30.08.2019.
K domu je vybudovaná asfaltová prístupová komunikácia.

Použité materiály:
Dom je postavený z keramických tehál , zateplený izolantom hr. 160 mm so silikónovou omietkou. Má valbovú strechu zateplenú izolantom hr. 300 mm, krytina je BRAMAC. Dom má plastové okná – 3 sklo – 6 komorový profil. V dome sú pripravené všetky rozvody (voda, elektrina, odpad). Podlahové vykurovanie je zabezpečené cez elektro-kotol, výhodou je regulácia vykurovania v každej miestnosti. Ohrev teplej vody je zabezpečený zásobníkovým ohrievačom o objeme 120 l. Odpadové vody sú odkanalizované do vlastnej monolitickej 12 m3 žumpy. Dom sa predáva v štádiu "na kľúč", čo znamená, že podlaha je pokrytá keramickou veľkoplošnou dlažbou, kúpeľňa obložená keramikou na celú výšku v modernom štýle, vo WC a kúpeľni je osadená všetka sanita - umyvadlá, toalety, vaňa aj sprchový kút, sú osadené všetky vnútorné dvere.

Lokalita:
dom má výhodnú polohu, je na pokojnom mieste, obkolesenom stromami, v uzavretom areáli, bokom od hlavnej cesty a zároveň blízko k centru mesta Bojnice. Chôdzou sa dostanete do 15 minút k zámku, zoo, aj námestiu. Do centra susedného okresného mesta Prievidza sú necelé 3 km, nákupné centrum Korzo Prievidza s multikinom je v dosahu 5 minút jazdy autom.

Región Horná Nitra a obzvlášť kúpeľné mestečko Bojnice sú vyhľadávané domácimi aj zahraničnými návštevníkmi pre svoju pokojnú atmosféru, bohatú zeleň a pestré možnosti trávenia voľného času či už v zimnom, alebo v letnom období.

Občianska vybavenosť :
Vzhľadom na svoje umiestnenie pozemkov uprostred trojuholníka miest a obcí Prievidza - Bojnice - Opatovce nad Nitrou, je možné využívať občiansku vybavenosť všetkých spomínaných miest a obcí. Do vzdialenosti 5 min autom sú dostupné základné školy, škôlky, potraviny a to od malých večierok, cez štandardné potraviny reťazcov Coop Jednota, TESCO, Kaufland, Lidl, až po kompletné nákupné centrum KORZO.

Ako to všetko prefinancovať ? Aj s týmto Vám vieme pomôcť a vybaviť hypotéku tak, aby ste bývali čo najskôr a za čo najlepších finančných podmienok.
V prípade záujmu o viac informácií , či obhliadku, kontaktujte prosím makléra ponuky.

Nehnuteľnosť na mape

Grosová Miroslava RE/MAX Techreality
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

G. Švéniho 3F
971 01 Prievidza
Grosová Miroslava
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo