Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 15. 08. 2022
Oščadnica
Lukratívne stavebné pozemky na developerský projekt
163 300 €

Lukratívne stavebné pozemky na developerský projekt

163 300 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Pozemok pre rod. domy
  • Úžit. plocha: 8165 m2
  • Cena za m2: 20 €/m²
    ID inzerátu: 3600548
Ponúkame Vám na predaj lukratívne stavebné pozemky vhodné na developerský projekt výstavby viacerých rekreačných chát. Pozemky sa nachádzajú v blízkosti lyžiarskeho strediska Veľká Rača - Oščadnica.
 
Pozemky sú v jednom ucelenom prostredí, teda je možné ich využiť tiež na výstavbu jednej usadlosti.Pozemky sú prístupné po udržiavanej horskej ceste. Inžinierske siete sú dostupné, body a podmienky pripojenia určia dodávatelia týchto sietí.
 
Pozemky sú umiestnené v krásnom, tichom, lesnom prostredí. Sú situované z väčšej časti na rovinatom teréne. Z jednej strany pozemky ohraničuje potok.  Sú ideálne na výstavbu uzavretého rezortu viacerých objektov.
 
Veľká Rača - Oščadnica je rozvíjajúce sa lyžiarske stredisko, ktoré ponúka množštvo aktivít nielen v zime ale aj v lete. Niekoľko kilometrov zjazdoviek, bobová dráha, detský lanový park, historický kolotoč... to je len niekoľko atrakcií, ktoré ponúka stredisko. Všetko v nádhernom prostredí.

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu