PRENÁJOM - obchodné priestory výhoda NEPLATÍTE DEPOZIT TRNAVA
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 29. 10. 2020
Trojičné námestie, Trnava
PRENÁJOM - obchodné priestory výhoda NEPLATÍTE DEPOZIT / TRNAVA
Cena dohodou

PRENÁJOM - obchodné priestory výhoda NEPLATÍTE DEPOZIT / TRNAVA

Trojičné námestie, Trnava, okres Trnava
Cena dohodou


  • Typ: Prenájom
    Druh: Obchodné priestory
    Stav: Kompletná rekonštrukcia
  • Úžit. plocha: 53 m2
  • ID inzerátu: 3600857
Ponúkame na prenájom priestor na Trojičnom námestí  mesta Trnava o výmere 53 m2, 54 m2, 56 m2, 60 m2, 130 m2 136 m2, 176 m2, 190 m2. Nachádza sa  na 2. poschodí, je ľahko dostupný. V priestore sa nachádza keramická dlažba, mreža a vlastný merač. K dispozícii sú toalety a kuchynka na 1 a 2 poschodí. Parkovanie pred budovou na vyloženie a naloženie tovaru. Možnosť umiestnenia reklamy a bannerov. Obchodné priestory sú vhodné na služby, predajňu. Priestor sa prenajíma nezariadený. Otváracia doba objektu je Pondelok - Piatok 8-19 / Sobota 8-13.00 Nedeľa zatvorené.

Minimálna doba prenájmu je 1 rok. Depozit prenajímateľovi a províziu realitnej kancelárie sa neplatí. Celý objekt je strážený s SBS  

Hlavnou výhodou je predovšetkým lokalita – centrum mesta, jednoduchá dostupnosť, vysoká návštevnosť (priestor sa nachádza v blízkosti bytových domov) a bezbariérový prístup pomocou osobného výťahu. K dispozícii taktiež nákladný výťah na prenášanie tovaru.

Cena prenájmu je vecou dohody. Ďalšie informácie Vám poskytneme na osobnej obhliadke alebo v našej realitnej kancelárií.

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Rstudio.

Naša realitná kancelária REALITY Rstudio, s.r.o. Vám zabezpečí pre svojich klientov všetko od A po Z, vďaka čomu budete mať menej starostí a viacej radostí pri kúpe, predaji a prenájmu Vašej novej nehnuteľnosti. A ani po dokončení našej spolupráce nám nebudete ľahostajný. Máme pre Vás doplnkovú službu 3D vizualizácie Vášho nového priestoru.
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty