Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 10. 07. 2019
Reca
5 IZB. DOM - RECA - NOVOSTAVBA, ZÁHRADA, GARÁŽ, JAZERO
420 000 €

5 IZB. DOM - RECA - NOVOSTAVBA, ZÁHRADA, GARÁŽ, JAZERO

420 000 €

vrátane provízie


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 250 m2
  Plocha pozemku: 500 m2
 • Cena za m2: 1 680 €/m²
  ID inzerátu: 3600965
1.BCR ponúka na predaj luxusné bývanie v novostavbe rodinného domu bez kompromisov. Táto jedinečná nehnuteľnosť v bezprostrednej blízkosti pri jazere sa nachádza v obci Reca pri Senci.

Priestranný samostatne stojaci 5 izbový dom má cca. 250 m2 a pozemok s výmerou cca. 500m2. Dom leží na krásnom pozemku so zatrávnenou záhradou, s ovocnými stromami a vybudovaným mólom s priamym vstupom do jazera. Poloha Reci je ideálna vďaka susediacej polohy so Sencom, čo umožňuje rýchle napojenie na hlavné ťahy a dobrú dostupnosť do Bratislavy. Tiché prostredie zaručuje ideálne podmienky pre veľkú rodinu s deťmi, pričom dom je možné vďaka jeho veľkosti využívať aj na podnikanie. Komfort bývania pre celú rodinu zabezpečujú 5 veľkých izieb a priestranná obývačka s kuchyňou s výstupom na terasu a záhradu. Priestranná garáž slúži pre parkovanie 2 áut a pred domom je možné zaparkovať 3 autá.

Dispozícia domu:
Vstupná chodba umožňuje priamy vstup do veľkej obývačky, ktorá je spojená s kuchyňou, jedálenskou časťou a s východom na terasu a záhrady. V ďalšej časti domu na nachádzajú ďalšie 2 priestranné izby, z ktorých sa rovnako vychádza na terasu a záhradu. Samostatná toaleta je umiestnená na chodbe. V prednej časti domu je menšia obývacia izba a veľká kúpeľňa s vaňou, sprchovým kútom, bidetom a WC.

Použité materiáli a inžinierske siete:
Pri stavbe domu boli použité nadštandardné materiály. Okná sú riešené kombináciou hliník-drevo a komorové okná na terase sú bezpečnostné. Strecha je zo škridlovej krytiny. Podlahové kúrenie je vďaka plynovému kotlu a v letom období sa na ohrev vody používajú solárne panely. Nepriehľadné oplotenie zabezpečuje dostatok súkromia aj z prístupovej časti domu. Dom je staticky prispôsobený aj na realizáciu podkrovia v prípade potreby. Inžinierske siete sú elektrina, voda, žumpa, solárne panely, studňa s prepojením na dom.

ZÁKLADNÉ ÚDAJE:
* výmera pozemku: cca. 500 m²
* úžitková plocha: cca. 250 m²
* terasa: áno
* jazero: áno
* záhrada: áno
* garáž: 2 autá + vonkajšie parkovisko
* podlažia: 1
* stav bytu: novostavba – kolaudácia 2010

LOKALITA, OKOLIE A VÝHODY:
+ obec Reca sa nachádza v teplej oblasti Podunajskej nížiny s priemernou teplotou 25°C.
+ vzdialenosť 4km od Senca s dobrou dostupnosťou do Bratislavy.
+ veľký 5 izb. jednopodlažný dom v tichom a luxusnom prostredí.
+ kúpanie na privátnom jazeru, mólo, záhrada a terasa.
+ obci sa nachádza obchod, pošta, ZŠ pre prvé 4 stupne, ZŠ aj s maďarským jazykom, škôlka, súkromná škôlka.

CENA: 420 000 Eur
D.: 818127
V cene je zahrnutý bezplatný právny servis, spracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpno-predajnej zmluvy a návrhu na vklad do katastra. Zaplatíme za Vás poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za overenie podpisov na kúpnych zmluvách. Zdarma je Vám k dispozícii náš hypotekárny špecialista, ktorý dokáže zariadiť nižší úrok a lepšie podmienky ako klientovi ponúknu na pobočke. Naše služby Vás nič nestoja. Naopak, šetríme Vám to najdôležitejšie - Váš čas!

Pre viac info neváhajte kontaktovať makléra pána Nováka + 421 901 789 818

© Text je autorským dielom a majetkom 1.BRATISLAVSKÉHO CENTRA REALÍT.

Nehnuteľnosť na mape

Andrej Novák 1.BCR s.r.o.
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Zrínskeho 9/A
811 03 Bratislava
Andrej Novák
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo