Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 15. 05. 2019
Vydrany, Vydrany
Moderný rodinný dom pre všetky vekové kategórie, len 1km od Dunajskej Stredy, obec VYDRANY
97 000 €

Moderný rodinný dom pre všetky vekové kategórie, len 1km od Dunajskej Stredy, obec VYDRANY

97 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Rodinný dom
    Stav: Novostavba
  • ID inzerátu: 3609874
Ponúkame Vám na predaj pekný 3 izbový rodinný dom v lokalite Vydrany, ktorý je súčasťou dvojdomu a je navrhnutý v modernom štýle vhodný pre všetky vekové kategórie. Je energeticky úsporný, čo radi uvítate na zálohových platbách za energie. Dom je prízemný, nepodpivničený s modernou rovnou strechou, zastavaná plocha jednej jednotky je 103m2, Úžitková plocha každej bytovej jednotky je 84 m2 + terasa 13 m2 a je osadený na pozemku s rozlohou pri domoch:

- A: 317m2 + možnosť dokúpiť 70m2,

- B: 317m2 + možnosť dokúpiť 20m2,

- C: 316m2 + možnosť dokúpiť 51m2,

- D: 326m2 + možnosť dokúpiť 42m2,

Dispozičné riešenie: predsieň s miestom pre vstavanú skriňu, obývacia izba prepojená s kuchyňou a jedálňou s východom na terasu, špajza, 2 nepriechodné izby, kúpeľňa s vaňou/sprchovým kútom/WC, umývadlom a miestom pre práčku a samostatné WC. Spoločná stena, ktorá oddeľuje dvojdomy je dokonale odizolovaná protihlukovou izoláciou.

Interiér - podlahové kúrenie v izbe s dotykovým termostatom pre reguláciu každej izby samostatne, Štandardné prevedenie (obsahuje plávajúce podlahy s obvodovými lištami, dvere so zárubňami a kľučkami, komplet kúpeľňa s vaňou, sprchovým kútom, s WC, umývadlom + samostatné WC s malým umývadlom – všetko s možnosťou výberu z viacerých variácií a farebných odtieňov podľa želania klienta, elektrický 120L zásobník na teplú vodu), klimatizácia, predpríprava na alarm, prípojka na káblovú televíziu a optický kábel pre internet.

Exteriér – fasádna farba, vonkajšie elektrické žalúzie, oplotenie pozemku, kovaná bránička a brána, vydláždené parkovanie pre dve autá, chodník k domu, terasa cca 13 m2, hrubé zarovnanie pozemku a zvukový vrátnik. Rodinný dom je napojený na elektrinu, verejný vodovod, predpríprava na kanalizáciu. Odvod dažďovej vody je riešený trativodmi.

Material: Rodinný dom je postavený z tehly 25 cm, zateplenie 15 cm polystyrén, zateplenie stropu 5cm tvrdený polystyrén + 36 cm minerálna vlna, podlahy 10 cm tvrdený polystyrén, plochá strecha s Hydroizolačnou fóliou Fatrafol, kvalitné okná 6-komorové 3-sklo.

Dom je možné kúpiť aj v stave holodomu, v cene podľa osobnej dohody.

Rodinný dvojdom je už vo výstavbe a dokončenie je naplánované na október 2019.

Lokalita ponúka veľmi tiché prostredie s množstvom zelene a veľmi dobrou dopravnou dostupnosťou do Bratislavy. Benefitom je, že len 2km od domu sa nachádza vlaková stanica, obec je vzdialená len 1km od odkresného mesta Dunajská Streda. Obec je jedna z najobľúbenejších v tomto regióne.

CENA: 97.000.- €

Kontakt a obhliadky: 0905 715 840, email: renatacsradnoti@gmail.com

Doplnkové charakteristiky

  • Umiestnenie: Intravilán

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu