Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 18. 08. 2019
Ivanská cesta, Bratislava II - Ružinov
Kancelárske priestory , 48,39 m2, Bratislava II - Ružinov, ulica Ivanská cesta
Cena dohodou

Kancelárske priestory , 48,39 m2, Bratislava II - Ružinov, ulica Ivanská cesta

Cena dohodou


  • Typ: Prenájom
    Druh: Kancelárie, admin. priestory
    Stav: Kompletná rekonštrukcia
  • Úžit. plocha: 48 m2
  • ID inzerátu: 3610197
Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na prenájom reprezentatívne kancelárske priestory v administratívnej budove AIRCRAFT v blízkosti Bratislavského letiska.

Kancelársky priestor:

Reprezentatívny kancelársky priestor s podlahovou plochou 48,39 m2 sa nachádza na 2.poschodí 5 poschodovej administratívnej budovy štandardu A. Kancelária je dostupná ihneď. Ku kancelárií prislúcha 1 parkovacie miesto v cene 40 €/mesačne.

 

Cena nájmu sa odvíja od dĺžky viazanosti prenájmu a od veľkosti kancelárie. Cenovú ponuku Vám pripravíme obratom po konzultácií s našim maklérom.

 

Ďalšie benefity Vám priblížime pri telefonáte s našim maklérom.

 

POPIS BUDOVY:

 

6NP, celková prenajímateľná plocha v budove je 9400m2Recepcia 08:00-16:30, SBS 24/7Návštevnícke parkovacie miesta 12ksParkovacie miesta v pomere k prenajtej kancelárskej ploche 50:1 (m2 : 1ks)Štandard A – vzduchotechnika, fancoil, sprinkler, požiarne snímače, otvárateľné okná4 výťahyKantína a konferenčné priestory na prenájom v budove na prízemíKuchynka na každom poschodíPohyb po budove monitorovaný – nutnosť vstupných čipových karietFit out – antistatický koberec šedý, maľovka na bielo, floor box s 6elektrickými zástrčkamiInternet provider na optike v budove: Slovanet a SWAN

 

VÝHODY:

 

9 ročná novostavbaŠtandard AKantína v budoveNajväčšie športové centrum v blízkostivíťaz Stavba roka 2010 - Cena Združenia pre rozvoj slovenskej architektúry a stavebníctva – ABF Slovakiaľahká dostupnosť a parkovanie

 

 

LOKALITA:

Kancelársky priestor sa nachádza v administratívnej budove pri letisku Milana Rastislava Štefánika v Bratislave. Priame napojenie na Bratislavský obchvat. V okolí sa nachádza najväčšie športove centrum na Slovensku – Aircraft Sport House, do 2 minút autom sa nachádza nákupné centrum Avion, IKEA, OC Korzo.

CENA PRENÁJMU: dohodou vrátane provízie realitnej kancelárie BROTHERS®

 

Ohľadne obhliadky kontaktujte realitnú kanceláriu:

+421 907 362 850, office@brothersreal.com

© COPYRIGHT BROTHERS Real, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie BROTHERS Real, s.r.o.

PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.

 

Nehnuteľnosť na mape

Mgr. Lukáš Mucha, MBA BROTHERS Real, s.r.o.
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Krížna 4
811 07 Bratislava I - Staré Mesto
Mgr. Lukáš Mucha, MBA
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty