Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 16. 05. 2019
Lopúchová, Bratislava III - Nové Mesto
Lukratívny stavebný pozemok na Kolibe s výhľadom na mesto
1 170 000 €

Lukratívny stavebný pozemok na Kolibe s výhľadom na mesto

1 170 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Pozemok pre rod. domy
  • Plocha pozemku: 1301 m2
  • Cena za m2: 899,31 €/m²
    ID inzerátu: 3611183
Ponúkame na predaj exkluzívny stavebný pozemok na Kolibe s panoramatickým výhľadom na Bratislavu. Nachádza sa na ulici Lopúchová, ktorá má bránou uzatvorený vjazd len pre rezidentov a poskytuje tak viac súkromia a bezpečia.

Pozemok má celkovú výmeru 1301 m² a je prevažne rovinatý. Tvar a orientácia pozemku je ideálna na to, aby navrhovaný dom mal prevažne južne orientovanú záhradu a terasy s výhľadom na hrad, Slavín a celé mesto. Možnosť zastavanosti plochy je maximálne do 30% a stavať sa dá do výšky 3 nadzemných podlaží (tretie ustúpené).

Cena za m2 je 900 € bez DPH. Celková cena pozemku je 1 170 000 € bez DPH.

Na pozemku sa nachádzajú všetky inžinierske siete(voda, plyn, elektrina, kanalizácia) vrátane asfaltovej príjazdovej cesty s osvetlením. Na pozemku sú pripravené geotermálne vrty na vykurovanie tepelnými čerpadlami. Vstup do príjazdovej cesty je uzavretý bránou a teda je zaručené zvýšené súkromie a bezpečnosť obyvateľov tejto ulice.

Lokalita zabezpečuje pokojné bývanie v atraktívnom a tichom prostredí na privátnej uzavretej ulici. V blízkosti sa nachádza anglická materská škôlka a lesopark Kamzík, kde je k dispozícii lyžiarsky svah a bobová dráha, široké športové vyžitie najmä turistické chodníky a cyklotrasy.

Momentálne je k pozemku pripravený projekt apartmánového domu, ktorý je v pokročilej fáze schvaľovania. V projekte je navrhnutá zapustená garáž a tri ďalšie podlažia s piatimi 3-4 izbovými apartmánmi s terasami. Celková úžitková plocha 3 podlaží je cca 635m² a terasy majú dokopy cca 240m².

Nehnuteľnosť na mape

Mgr. David Bellay GRAVITAS a. s.
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Budyšínska 36
831 02 Bratislava
Mgr. David Bellay
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo