Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 13. 09. 2019
Hodská, Galanta
Byt 2 izbový Galanta - REZERVOVANÉ
74 000 €

Byt 2 izbový Galanta - REZERVOVANÉ

74 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 2 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 48 m2
 • Cena za m2: 1 541,67 €/m²
  ID inzerátu: 3615520
Útulný dvojizbový byt v kvalitnej tehlovej novostavbe v tichom prostredí novovybudovanej časti mesta.

Byt je dispozične tvorený vstupnou chodbou, priestrannou obývacou izbou spojenou s kuchyňou, spálňou a kúpeľnou s vaňou a toaletou. Na chodbe sa nachádza vstavaná zrkadlová skriňa a vešiaková zostava. Priestranná obývacia izba s balkónom je spojená so zariadenou a plne vybavenou kuchyňou. Z obývacej izby sa vchádza do spálne, ktorá je vybavená ďalšou vstavanou skriňou. K bytu patrí aj pivnica situovaná na tom istom poschodí vedľa bytu.

Byt sa nachádza na šiestom nadzemnom podlaží moderného polyfunkčného bytového domu s výťahom. V okolí bytového domu sa nachádza kompletná občianska vybavenosť, obchody, školy, reštaurácie, kaviareň, cukráreň, zdravotnícke zariadenie, dom pre seniorov, kaderníctvo, kozmetický salón ako aj krásne detské ihrisko. Lokalita ponúka priestor pre športové aktivity a prechádzky s domácimi zvieratkami. Vzdialenosť do centra len 3 km.

Galanta je okresné mesto ležiace na juhozápade Slovenska v Trnavskom kraji, od hlavného mesta je vzdialené približne 46 km. Miestnymi časťami Galanty sú pripojené obce Nebojsa, Hody a Javorinka. Pár kilometrov od mesta sa nachádza Vincovo jazero ako aj ďalšia vodná plocha - Vodné dielo Kráľová, ktoré je známe aj pod názvom Kaskády a je lákadlom pre milovníkov vodných športov a rybolovu.

Interiér 48 m2, balkón 2,5 m2ID: 32465

------------------------------

Cozy one-bedroom apartment in a quality brick building in a quiet area of the newly built part of town.

The apartment consists of entrance hall, spacious living room connected with kitchen, bedroom and bathroom with bathtub and toilet. In the hallway is a built-in mirror cabinet and a hanger assembly. Spacious living room with balcony is connected with furnished and fully equipped kitchen. The living room enters the bedroom, which is equipped with another built-in wardrobe. There is also a cellar situated on the same floor next to the apartment.

The apartment is located on the sixth floor of a modern multifunctional apartment building with an elevator. In the vicinity of the apartment building is a complete civic amenities, shops, schools, restaurants, cafe, pastry shop, medical facilities, house for seniors, hairdresser, beauty salon and a beautiful playground. The location offers space for sports activities and pet walks. Distance to the center only 3 km.

Galanta is a district town situated in the south-west of Slovakia in the Trnava region, about 46 km from the capital. Local parts of Galanta are connected by Nebojsa, Hody and Javorinka. A few kilometers from the town is Vincovo Lake as well as another water area - Water Works Kráľová, which is also known as Cascades and is an attraction for lovers of water sports and fishing.

Interior 48 m2, balcony 2,5 m2


ID: 32465

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2015
 • Energetický certifikát: A
 • Počet nadzemných podlaží: 6
 • Podlažie: 5
 • Počet izieb/miestností: 2
 • Výťah: Áno

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Ventúrska 12
811 01 Bratislava I - Staré Mesto
Svoboda & Williams
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo