Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 13. 09. 2019
Slávičie údolie, Bratislava I - Staré Mesto
Veľký 3 izbový byt 88m2 + záhradka 103m2 a parking, Slávičie údolie
285 900 €

Veľký 3 izbový byt 88m2 + záhradka 103m2 a parking, Slávičie údolie

285 900 €


  • Typ: Predaj
    Druh: 3 izbový byt
    Stav: Novostavba
  • Úžit. plocha: 88 m2
  • Cena za m2: 3 248,86 €/m²
    ID inzerátu: 3620864
LG REALITY exkluzívne ponúka na predaj priestranný 3 izbový byt s dvoma terasami, vlastnou záhradkou 103m2 a parkovacím státím v garáži. Nachádza sa v skvelej lokalite pod Bôrikom, na ul. Slávičie údolie v BA I - Staré Mesto.
Byt je vhodný na pokojné rodinné bývanie, ale aj ako investícia na prenájom, napr. cez Airbnb. Vďaka svojej jedinečnej polohe blízko centra Bratislavy je táto lokalita vyhľadávaným miestom pre záujemcov o prenájom.


ZÁKLADNÉ ÚDAJE:

- Počet izieb: 3
- 13-ročná novostavba,
- výmera bytu 88m2,
- záhradka 103m2,
- 2x terasa (7m2 a 5m2),
- vlastné plynové kúrenie,
- 1x parkovacie miesto v garáži.

CENA BYTU:
- byt : 285.900,-EUR
- záhradka/pozemok : 41.000,-EUR
- parkovacie miesto : 23.000,-EUR
- -------------------------------------------------
- Cena spolu : 349.900,-EUR


STAV A DISPOZIČNÉ RIEŠENIE:
Byt sa nachádza na 3/5. podlaží kvalitnej 13-ročnej novostavby. Pozostáva zo vstupnej chodby, 3 izieb - obývacej izby spojenej s kuchyňou, spálne a hosťovskej/detskej izby, chodby, kúpeľne s vaňou, samostatného WC s umývadlom. Na chodbe sa nachádza veľký zabudovaný šatník. Byt má dve terasy (7m2 a 5m2), jedna prístupná z obývacej izby, druhá zo spálne. Terasy sú situované na 103m2 záhradke, patriacej iba k tomuto bytu. Záhradka vďaka zeleni a praktickému altánku poskytne svojmu majiteľovi príjemný oddych po náročnom dni.
K bytu patrí aj šikovná pivnica 3m2 a parkovacie státie v garáži domu.
Byt je úplne tichý a má maximálne súkromie. Z ulice nie je do súkromnej záhradky vidieť, nakoľko byt je orientovaný na opačnú stranu, smerom do kopca za domom.

Štandard bytu:
Vchod do bytu vedie cez 11-bodové bezpečnostné dvere ADLO. Interiérové dvere sú drevené fóliované v obložkových zárubniach. Dvere do šatníka sú typu Rolldor. V kúpeľni a samostatnom WC je sadrokartónový podhľad so zabudovaným osvetlením. V kúpeľni je v podhľade zabudovaný audio systém s reproduktormi. Podlahy vo všetkých miestnostiach okrem kúpeľne a WC tvoria drevené parkety. V kúpeľni a WC je keramická dlažba a obklady. Kuchyňa je vybavená drevenou kuchynskou linkou so zabudovanými spotrebičmi - indukčná varná doska, nerezový ostrovčekový digestor, teplovzdušná elektrická rúra, nerezový drez a samostatne stojace spotrebiče - umývačka riadu, práčka a chladnička s mrazničkou. Byt je vybavený vlastným vykurovaním, ktoré zabezpečuje plynový kotol Buderus spolu s radiátormi KORAD a ovládaním digitálnym termostatom.

LOKALITA:
Bytový dom je situovaný vo vyhľadávanej lokalite v blízkosti Horského parku. Okolitú zástavbu tvoria vily, rodinné domy so záhradami a stavby občianskej vybavenosti a služieb. Blízko bytového domu sa nachádza MŠ a ZŠ na Drotárskej ulici, viacero fakúlt UK, Poliklinika Mlynská dolina, obchodné centrum Cubicon, bratislavská ZOO a Horský park. Centrum mesta je vzdialené cca. 4km. Zastávka MHD je cca. 200m od domu, napojenie na diaľnicu tiež cca. 200m.

Tento byt Vám radi predstavíme na osobnej obhliadke.

Kontakt: Ing. Patrik Ivánek, tel.: 0903-208 009, email: patrik.ivanek@lgreality.sk

Nehnuteľnosť na mape

Ing. Patrik Ivánek, Rsc. LG Reality, s.r.o.
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Seberíniho 9
821 03 Bratislava
Ing. Patrik Ivánek, Rsc.
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo