Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 28. 05. 2019
Rezavková, Hamuliakovo
byt č. SO-11-4 - Na predaj byty so záhradou Dunajská Riviéra v obci Hamuliakovo
125 000 €

byt č. SO-11-4 - Na predaj byty so záhradou Dunajská Riviéra v obci Hamuliakovo

125 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 77 m2
 • Cena za m2: 1 623,38 €/m²
  ID inzerátu: 3625473
Projekt Dunajská riviéra sa nachádza v rýchlo sa rozvíjajúcej lokalite - v obci Hamuliakovo, ktorá sa nachádza na skok od Bratislavy. Dostupnosť obce je veľmi dobrá, prístupná samozrejme autom a autobusovou dopravou. Atraktívna pre budúcich obyvateľov je takisto možnosť spustenia Dunajbusu v priebehu roku 2019, ktorý Vám poskytne prístup do centra Bratislavy už za niekoľko minút.

Práve v lokalite Dunajskej riviéry viete nájsť kompromis medzi bývaním v meste a v tichom prostredí, v obklopení prírodou a krásou Lužných lesov. V blízkosti sa nachádzajú možnosti pre aktívny oddych - zimný štadión Hamikovo a areál x-Bionic Sphere Šamorín. No nájdete i priestor pre relax a vypnutie od každodenných starostí na prechádzkach s rodinou v lesoch, ktoré sa nachádzajú v chránenej oblasti, tým pádom máte záruku, že o tento veľký benefit nikdy neprídete.

Ak Vás zaujala predstava bývania v lokalite ako je táto, máme pre Vás atraktívnu ponuku bývania v nádherných trojizbových bytoch so záhradou v našich Vila domoch. Rozlohovo nájdete v projekte nehnuteľnosti od 73 m2 až po 80 m2. Každý byt má k dispozícii vlastnú priestrannú záhradu, ktoré začínajú vo výmere od 57 m2 do 329,25 m2. Klienti sa stanú i majiteľmi 2x parkovacieho státia. V bytoch nájdete kuchyňu spojenú s obývacou izbou, dve samostatné spálne a kúpeľňu s oddelenou toaletou. Ak sa rozhodnete pre byt na prvom poschodí, môžte si užívať i výhody terasy prípadne balkóna a to rovno dvakrát, keďže k dispozícii sú dva balkóny, prípadne 1x balkón + 1x terasa. Nehnuteľnosti sú slnečné, vyhotovené vo vysokom štandarde s použitím len kvalitných materiálov. Vďaka možnosti regulácie prostredníctvom podlahového kúrenia a klimatizácie budete šetrní i k Vašej peňaženke.

Výmera ponúkanej nehnuteľnosti situovanej na 2.NP - SO-11-4 je 77,15 m2, pričom disponuje záhradou s celkovou rozlohou 104,62 m2. Cena pri vyhotovení v štandarde je 125.000 EUR. Byt je možné odovzdať taktiež v stave holobyt, pri ktorom je cena 115.000 EUR. V cene holobytu nie sú započítané parkovacie státia.


Chcete sa dozvedieť viac informácií a patriť k spokojným obyvateľom Dunajskej riviéry? Neváhajte kontaktovať našu maklérku:

Kvetoslava Letanovská
kveta.fairplay@gmail.com
0904 682 524

_________________________________________________
Pri rozhodovaní Vám pomôžu i finančný špecialisti v našej realitnej kancelárií, ktorá dlhodobo spolupracuje so všetkými bankovými inštitúciami. Priamo u nás v kancelárii Vám zodpovieme na všetky otázky ohľadom spôsobov financovania kúpy Vami vybranej nehnuteľnosti. Veľkou výhodou je to, že projekt Dunajská Riviéra má ako developerský projekt nastavené výhodnejšie financovanie. Nájdeme ten správny spôsob priamo pre Vás.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2019
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Balkón: Áno
 • Vonkajšie parkovacie miesto: Áno

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Rezavková
900 43 Hamuliakovo
Kvetka Letanovská
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo