Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 28. 08. 2019
Lučenec
TOP poloha - 5-izb. dom v centre Lučenca
125 000 €

TOP poloha - 5-izb. dom v centre Lučenca

125 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Rodinný dom
    Stav: Čiastočná rekonštrukcia
  • Úžit. plocha: 156 m2
  • Cena za m2: 801,28 €/m²
    ID inzerátu: 3628479
Ponúkame na predaj starší päťizbový rodinný dom v tichej uličke v centre mesta Lučenec.


Výhodou je výborná lokalita, veľký pozemok, priestranná záhrada, murovaná garáž a studňa. Rodinný dom bol postavený z klasických materiálov v 30. rokoch, súčasní majitelia ho vlastnia od konca 60. rokov. Dom stojí na 8-árovom pozemku s pôdorysom 156 metrov štvorcových.

Má dva samostatné vstupy, je čiastočne podpivničený so šikmou šindľovou strechou. Kúrenie je plynové, v dvoch izbách sú zachované krásne črepové kachle. Okná sú drevené - dvojité, rovnako ako dvere. Podlahy v izbách sú drevené, v predsieni linoleum a v kuchyni a kúpeľni dlažba.

Dom je v pôvodnom stave vhodný na rekonštrukciu. Je napojený na všetky inžinierske siete – elektrina, plyn, mestský vodovod, mestská kanalizácia. Momentálne v dome netečie voda a nefunguje ústredné kúrenie. Na pozemku sa nachádza studňa.

Dispozičné riešenie domu: Dom má dva vstupy s možnosťou využívať oba, resp. dispozične upraviť riešenie na využívanie jedného vstupu. Na prízemí sa nachádza predsieň, kuchyňa, kúpeľňa s WC, obývačka, dve spálne a špajza, z ktorej vedú schody do z obytného podkrovia (dve menšie izby) a na povalu. Zadný vchod je prekrytý prístreškom, cez ktorý sa vstupuje do kuchyne.

Na pozemku stojí aj murovaná garáž, letná kuchyňa s vaňou, dreváreň, a drevený prístrešok na náradie. Za garážou je drevená pergola z priestor na vonkajšie posedenie s exteriérovým murovaným krbom. V rozľahlej záhrade sú nasadené staršie ovocné stromy a kríky.

Dohoda o cene možná.


VÝHODY : - výborná lokalita, tichá ulička - vyhovujúca výmera pozemku - možnosť rekonštrukcie podľa vlastných predstáv - všetka občianska vybavenosť, dostupnosť škôl - výborná dostupnosť do centra mesta pešo.


V PRÍPADE, ŽE VÁS BYT ZAUJAL A MÁTE ZÁUJEM O OBHLIADKU, KONTAKTUJTE NÁS NA TEL. č. 0903 243 977

Nehnuteľnosť na mape

Miroslav Veliký Online Reality
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Hronskéheo 1175 1175
093 01 Vranov nad Topľou
Miroslav Veliký
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty