Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 12. 11. 2019
Šajdíkove Humence
Arvin & Benet | Nádherný slnečný pozemok v Penati
94 500 €

Arvin & Benet | Nádherný slnečný pozemok v Penati

94 500 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Rekreačný pozemok
  • Plocha pozemku: 2098 m2
  • Cena za m2: 45,04 €/m²
    ID inzerátu: 3628599
Arvin & Benet ponúka na predaj nádherný slnečný pozemok v Penati, najexkluzívnejšom golfovom ihrisku na Slovensku.

Pozemok je rovinatý, so skvelým prístupom a disponuje všetkými sieťami (vodovod, kanalizácia, plyn, elektrika a optický internet). Jeho výhodou oproti ostatným pozemok je jeho rozloha, umožňujúca veľkorysé priestorové riešenia a súčasne tvar pozemku.
Jednoducho všetko ako stvorené na výstavbu domu snov.

Pozemok je ideálny pre niekoho, kto chce rozľahlý pozemok v exkluzívnom, prírodnom a bezpečnom prostredí pri golfovom ihrisku alebo pre niekoho, kto potrebuje skvelú dostupnosť do Senice a chce maximálny komfort v prestížnej lokalite.

Prostredie vyniká nádhernou prírodou a neskutočnou atmosférou.
V prípade potreby je možné dokúpiť vedľajší pozemok a tým získať jedinečnú rozlohu 4 196 m².
Deň v tomto jedinečnom prostredí sa tu môže začať lahodnými raňajkami na vlastnej záhrade obklopený neskutočným tichom a scenériou ako z rozprávky. Pokračovať môžete hrou na golfovom ihrisku, na ktoré sa doveziete vlastným golfovým vozíkom priamo z pohodlia svojej vily. Obed si môžete dať v Club house (top kvalita), pokračovať hrou a večer môžete zakončiť kúpaním či slnením sa. Večer poteší drink v plážovom klube (nachádza sa tri minúty chôdze od pozemku), kde môžete spoznať zaujímavých ľudí alebo len tak sedieť pri pohári dobrého vína.
Lokalita:
Penati golf rezort je jedno z najlepších golfových ihrísk v Európe a rozhodne najlepšie a najexkluzívnejšie ihrisko na Slovensku.

Nachádza sa uprostred borovicových lesov, mieru jeho exkluzivity najlepšie odráža informácia, že investícia do celého projektu dosiahla 20 miliónov eur.

Nachádza sa 87 km od centra Bratislavy, pri Senici. Priamo v areáli sa nachádza štýlový plážový bar obklopený pieskovou plážou (tiež na predaj v Arvin & Benet) a v golfovom klube famózna reštaurácia.

Cena: 94 500 eur
Výmera: 2 098 m²

Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.
Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu