Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 14. 02. 2020
Horný Bar
PREDAJ – veľký 6- izb. RD s krásnou záhradou, zrekonštruované, pozemok 2.119 m2, 2 garáže, obyt. pl
139 900 €

PREDAJ – veľký 6- izb. RD s krásnou záhradou, zrekonštruované, pozemok 2.119 m2, 2 garáže, obyt. pl

139 900 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Rodinný dom
    Stav: Čiastočná rekonštrukcia
  • Úžit. plocha: 230 m2
  • Cena za m2: 608,26 €/m²
    ID inzerátu: 3631330
Viac podrobností poskytne Mgr. Eva Kelemenová, 0914201871, eva.kelemenova@realitor.sk. Ponúkame na predaj veľký murovaný 6-izbový a 3-podlažný rodinný dom (suterén, prízemie, 1. poschodie) v obci Horný Bar, okr. Dunajská Streda, čiastočne podpivničený (70 m2), OV, dva samostatné 3-izb.byty (jeden byt na prízemí a druhý byt na 1. poschodí) s 2 samostatnými vchodmi umožňuje bývanie 2 samostatným rodinám, obytná plocha 230 m2 (prízemie 115 m2, poschodie 115 m2), pozemok 2119 m2, od centra Bratislavy vzdialené 36 km, od centra Dunajskej Stredy len 19 km.

Rodinný dom stojí na rovinatom oplotenom pozemku, za domom je veľká záhrada, ktorá je rozdelená na okrasnú záhradu s ovocnými stromami a vonkajším sedením, na úžitkovú záhradu a ovocný sad a na priestor pre chov domácej hydiny. Dom je murovaný z kvádrov, vnútorné priečky tehlové, na streche je plech, prešiel čiastočnou rekonštrukciou. Zrekonštruované boli najmä obytné priestory na prízemí.

K domu bola pristavená samostatná garáž, nad ktorou je vybudovaná veľká krytá terasa (30 m2), druhá garáž (30 m2) je v záhradnom domčeku, ktorý má ďalšie 4 miestnosti a prístrešky na odkladanie vecí patriacich k záhrade. Pod garážou je pivnica (30m2), jedna z miestností slúži ako dielňa a v ďalšej miestnosti je vybudovaná udiareň.

V pivnici (70 m2) je miestnosť obložená červeným smrekom na posedenie pri poháriku vínka, ďalej technická miestnosť na kotle na vykurovanie. Jeden z kotlov je na tuhé palivo, druhý kotol je elektrický. V prízemnom byte sa na vykurovanie používajú tiež keramické kachle na tuhé palivo a infrapanely. Prípojka na plyn je dovedená na pozemok, ale RD priamo napojený na plyn nie je.

Rodinný dom bol postavený a skolaudovaný v roku 1978, je dobre udržiavaný, takže byty (priesTory) je možné hneď využívať na bývanie, schodištia a niektoré miestnosti sú obložené červeným smrekom, schody sú z bukovo – dubového dreva. Dom je napojený na verejný vodovod, odpad je riešený žumpou. Na pozemku je tiež studňa, ktorá slúži na polievanie záhrady.

Dva samostatné byty sú 3-izbové, každý má 115 m2, každý má svoju kuchyňu, špajzu, kúpeľňu a WC, na 1. poschodí je tiež samostatný priestranný krytý balkón (12 m2) obrátený do záhrady a na priečelí domu sú na prízemí aj na 1. poschodí loggie, na ktoré je možné vyjsť z 2 izieb (každá loggia má 16,5 m2).

V byte na prízemí sú plastové okná so sieťkami proti hmyzu a žalúziami, na podlahách je dlažba a plávajúce podlahy, v byte na 1. poschodí je na podlahách PVC a dlažba a okná sú drevené. V prízemnom byte je nová kúpeľňa so sprchovým kútom a vaňou a nové WC, v byte na 1. poschodí je kúpeľňa s vaňou.

Dispozícia domu:
suterén (70 m2)– 3 miestnosti, v jednej je umiestnený elektrický kotol na vykurovanie a druhý kotol na tuhé palivo, v druhej miestnosti obloženej červeným smrekom je vybudovaná slovenská izba na posedenie s priateľmi pri poháriku dobrého vínka a ďalší priestor slúži na odkladanie vecí, z pivnice sa schodišťom dostaneme na prízemie aj 1. poschodie. Celé schodište je obložené červeným smrekom;.

prízemie (115 m2) – kuchyňa, vedľa kuchyne špajza, 2 izby s východmi na loggiu, obytná hala s jedálenskou časťou a keramickými kachľami, kúpeľňa s vaňou a sprchovým kútom, samostatné WC, vstupná chodba, z ktorej je samostatný vstup do každej miestnosti, hlavný vchod do bytu, spojovacie dvere ku schodišťu na 1. poschodie a do suterénu;

1. poschodie (115 m2) – 3-krát veľké izby, z 2 izieb výstup na loggiu, kúpeľňa s vaňou, samostatné WC, kuchyňa, vedľa kuchyne špajza, vstupná hala, z ktorej je samostatný vstup do každej miestnosti v byte, oproti nej vstup na krytý balkón obrátený do záhrady, schodište na prízemie a do suterénu;

Izby sú obrátené na východ a juh, sú nepriechodné, priestranné a svetlé. Náklady spojené s bývaním sú na 1 mesiac pre jeden byt 80 Eur / 2 osoby. Priestory sú napojené na internet, TV cez anténu. Parkovať sa dá buď v 2 garážach alebo vedľa domu na pozemku.

Pred domom je predzáhradka starostlivo upravená a vysadené ozdobnými kríkmi a kvetmi, za domom je veľký pozemok rozdelený na 3 časti: 1. záhrada s parkovou úpravou a s vonkajším sedením, 2. hospodárska časť so záhradným domčekom a 3. úžitková záhrada. Celý priestor tvorí jeden harmonický celok, kde si každý člen rodiny môže nájsť svoj zamilovaný kútik, kde sa deti môžu bezstarostne hrať a dospelí odpočívať alebo sa venovať svojim koníčkom, prípadne rekreačnému športovaniu.

Vo veľkej záhrade je vysadených množstvo ovocných stromov a kríkov: čerešňa, višňa, marhuľa, niekoľko druhov hrušiek, lieskové oriešky, nektarinky, orech, broskyne, rôzne druhy jabĺk, dula, mirabelky, goji - kustovnica čínska, černice, maliny, ríbezle, stolové hrozno a ďalšie.

Obec Horný Bar má približne 1200 obyvateľov, v obci je základná občianska vybavenosť, obchody a služby, predajňa potravín, pošta, základná škola, materská škola, knižnica, ambulancie praktického lekára pre deti aj dospelých, stomatologická ambulancia, lekáreň a ďalšie. Ostatné obchody a služby sú v neďalekom Šamoríne, ktorý je vzdialený len 14 km alebo v okresnom meste Dunajská Streda, ktorá je vzdialené len 19 km.

Rodinný dom je ideálnym miestom na 2-generačné bývanie, prípadne na bývanie 2 samostatných rodín.


Cena za dom s garážou a pozemkom: 139.900,- Eur

Kúpu môžete financovať aj hypotékou, ktorú Vám vybavíme čo najvýhodnejšie.

Cena je konečná a je vrátane všetkých poplatkov a služieb spojených s predajom nehnuteľnosti. Náš maklér Mgr. Eva Kelemenová vás prevedie celým procesom nákupu nehnuteľnosti, až po prevzatie nehnuteľnosti a prepis energií. Inzerovaná cena je konečná a úplná. Obsahuje všetky poplatky potrebné k prevodu vlastníctva k nehnuteľnosti.

Plocha pivnice v m²: 70.00
Druh parkovania: Garáž
Poloha objektu: Samostatný
Typ domu: Poschodový
Spôsob kúrenia: ústredné - tuhé palivo
Príprava teplej vody: Súbežne s UK
Okná: Plastové
El. napätie: 230/400V
Počet izieb (pre komerčné počet miestností, hál): 6
Počet podlaží objektu: 2
Počet kúpeľní: 2
Počet WC: 2
Počet balkónov: 1
Počet lodžií: 2
Počet terás: 1
Rok výstavby: 1978
Internet: Áno
Záhrada: Áno
Oplotenie: Áno

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty