Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 18. 10. 2019
Malacky
PREDAJ – chcete si upravit RD podla svojich predstav - ponukame 5 - izb. RD v pôvodnom stave, veľký
129 900 €

PREDAJ – chcete si upravit RD podla svojich predstav - ponukame 5 - izb. RD v pôvodnom stave, veľký

129 900 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Rodinný dom
    Stav: Pôvodný stav
  • Úžit. plocha: 300 m2
  • Cena za m2: 433 €/m²
    ID inzerátu: 3631333
Viac podrobností poskytne Mgr. Eva Kelemenová, 0914201871, eva.kelemenova@realitor.sk. Ponúkame na predaj veľký murovaný (tehla, kváder) 2-podlažný rodinný dom v obci Gajary, okres Malacky, samostatne stojaci, 5 izieb na dvoch podlažiach, OV, úžitková plocha je 300 m2, plocha oploteného pozemku je 1.030 m2, orientácia izieb na východ a západ, okná pôvodné drevené, na oknách vonkajšie rolety, na podlahách dlažba, PVC a koberce, plynový kotol Panther na vykurovanie domu, teplá voda súbežne s kúrením, 2-krát kúpeľňa s vaňou a umývadlom, 2-krát WC, loggia na priečelí 1. poschodia, na ktorú sa vchádza z 2 izieb, voda z obecného vodovodu, odpad napojený na obecnú kanalizáciu, zavedený plyn, strecha rovná, pokrytá plechom, na pozemku sú dve studne, z ktorých voda slúži aj na polievanie veľkej záhrady, na dvore je ešte otvorená kamenná stavba s vonkajším krbom a priestorom na sedenie, v záhrade je postavená aj ďalšia hospodárska budova v tvare „L“ s letnou kuchyňou, pod ktorou je pivnica (15 m2) a budova, ktorá slúži na parkovanie 2 áut s montážnou jamou. Rodinný dom je v pôvodnom stave, a preto nový majiteľ musí rátať s rekonštrukciou domu a bytových priestorov.

Dispozícia domu:

Prízemie:
vstupná hala s dreveným schodiskom na 1. poschodie, veľká izba, ktorá sa zaťahovacími dvermi predeľovala na obývaciu časť a spálňu, veľká kuchyňa s jedálenskou časťou, technická miestnosť, v ktorej je umiestnený kotol Panther na vykurovanie, zásobník na teplú vodu a čerpadlo, používala sa aj ako práčovňa, kúpeľňa s vaňou a umývadlom, samostatné WC, garáž s vjazdom z priečelia domu.

1. poschodie:
hala pri schodisku na 1. poschodie, 4 izby, z nich 1 veľká obývacia izba obrátená do dvora, z nej sa vchádza do 2 menších izieb a 4. väčšia izba, z dvoch izieb je prístup na loggiu, ktorá je na priečelí domu, kúpeľňa s vaňou, samostatné WC, menšia kuchyňa, dvere na terasu (25 m2), ktorá je obrátená do záhrady.

Za domom je veľký pozemok, v zadnej časti je záhrada s ovocnými stromami, prípadne by mohla slúžiť aj na výstavbu ďalšieho domu. Vedľa domu je spevnený vjazd pre autá.

V obci Gajary, ktorá je od Malaciek vzdialená len 8 km (10 minút autom) a od Bratislavy 45 km (40 minút autom) sú obchody, škola, škôlka, lekáreň, pošta. Ostatné obchody a služby, kaviarne, banky a pod. sú v neďalekých Malackách. Príjemné prostredie Záhoria ponúka príležitosti na dobré športové vyžitie, prechádzky v prírode, zber hríbov, rybolov a pod. V tejto oblasti sú prírodné jazerá s možnosťou kúpania.

Rodinný dom môže slúžiť na trvalé bývanie alebo ako víkendový dom.


Cena za dom s pozemkom, ďalšími stavbami na pozemku a veľkou záhradou je: 129.900,- Eur.

Kúpu môžete financovať aj hypotékou, ktorú Vám vybavíme čo najvýhodnejšie.

Cena je konečná a je vrátane všetkých poplatkov a služieb spojených s predajom nehnuteľnosti. Náš maklér Mgr. Eva Kelemenová vás prevedie celým procesom nákupu nehnuteľnosti, až po prevzatie nehnuteľnosti a prepis energií. Inzerovaná cena je konečná a úplná. Obsahuje všetky poplatky potrebné k prevodu vlastníctva k nehnuteľnosti.

Plocha pivnice v m²: 15.00
Druh parkovania: Garáž
Poloha objektu: Samostatný
Typ domu: Poschodový
Spôsob kúrenia: ústredné - plynové
Príprava teplej vody: Súbežne s UK
Okná: Pôvodné
El. napätie: 230/400V
Počet izieb (pre komerčné počet miestností, hál): 5
Počet podlaží objektu: 2
Počet kúpeľní: 2
Počet WC: 1
Počet lodžií: 1
Počet terás: 1
Rok výstavby: 1974
Záhrada: Áno
Oplotenie: Áno

Nehnuteľnosť na mape

Mgr. Eva Kelemenová Realitor s. r. o.
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Lazovná 20
974 01 Banská Bystrica
Mgr. Eva Kelemenová
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty