Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 23. 11. 2021
Košice I - Staré Mesto
STARÁ SLADOVŇA, HISTORICKÝ POLYFUNKČNÝ OBJEKT 8200 M2, ŠTÚROVA ULICA, KOŠICE STARÉ MESTO
Cena dohodou

STARÁ SLADOVŇA, HISTORICKÝ POLYFUNKČNÝ OBJEKT 8200 M2, ŠTÚROVA ULICA, KOŠICE STARÉ MESTO

Cena dohodou


 • Typ: Predaj
  Druh: Kancelárie, admin. priestory
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 8200 m2
  Zast. plocha: 8200 m2
 • ID inzerátu: 3637264
Ponúkame na predaj historický polyfunkčný objekt známy ako STARÁ SLADOVŇA postavený koncom 19. storočia. Tento objekt je národnou kultúrnou pamiatkou (možnosť čerpania dotácii na obnovu národných kultúrnych pamiatok) nachádzajúcou sa na Štúrovej ulici v juhozápadnej časti historického centra mesta Košice - Staré mesto, v tesnej blízkosti STEEL ARÉNY. Objekt prešiel rozsiahlou rekonštrukciou. Podlahová plocha objektu je o rozlohe 8200 m2. Pozemok má rozlohu 7780 m2. Budova s prináležiacimi pozemkami ponúka široké možnosti využitia od ubytovacích kapacít, penzión - hotel cez obchodné priestory po kancelárie. Momentálne je v budove zriadených viacero prevádzok ako predajňa osvetlenia, parkiet, záhradných potrieb a osív, reštaurácií, kancelárií, sauna, auto - umyváreň, atď... Budova vo svojich útrobách ukrýva rozsiahle podzemné miestnosti zasahujúce až pod kopec na západnej strane objektu, ktoré boli v minulosti využívané pre potreby vtedajšej výroby sladovne a pivovaru. Samozrejmosťou je dostatočné množstvo parkovacích miest, ktoré sú prístupné cez rampu a sú spoplatnené. Budova svojou charakteristikou a možnosťami širokého využitia je vhodná pre skúseného investora. Tento historický polyfunkčný objekt v sebe ukrýva vysoký potenciál tvorenia zisku z prenájmu samotnej budovy a taktiež parkovacích miest. Objekt disponuje vlastnou trafostanicou a všetkými inžinierskymi sieťami.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 4
 • Typ konštrukcie: Tehlová

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty