Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 23. 11. 2021
Košice II - Myslava
RODINNÝ DOM, POD HOROU, KOŠICE MYSLAVA
Cena dohodou

RODINNÝ DOM, POD HOROU, KOŠICE MYSLAVA

Cena dohodou


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 715 m2
  Zast. plocha: 278 m2
 • ID inzerátu: 3637525
      Ponúkame na predaj 6 izbový rodinný dom kompletne a precízne prestavaný v roku 2015 vo fukcionalistickom štýle. Pri realizovanej rekonštrukcii boli použité nadštandardné materiály. Tento rodinný dom je osadený v severnej časti pozemku o výmere 715 m², z toho zastavaná plocha je 139 m2.

    Na 1. NP sa nachádzajú tri izby, kúpeľňa s wc a garáž.

    Na 2. NP sa nachádzajú tri izby, kuchyňa, kúpeľňa s wc a zádverie, v ktorom je umiestnené schodisko prepájajúce obe podlažia.

    Podlahy v izbách sú drevené (masív), v ostatných priestoroch je monoliticky uložený fládrovaný pieskovec s rezom vien cut. V kúpeľniach je keramická dlažba. Interiérové dvere sú presklené. Okná sú drevené osadené izolačným dvojsklom. Kúrenie v dome je podlahové v kombinácii so zabudovanými radiátormi, médiom je voda a ohrev zabezpečuje plynový kotol. V dvoch izbách sú osadené bio krby s možnosťou umiestnenia klasických krbových vložiek.

     V blízkosti domu nie je osadená žiadna stavba, ktorá by narúšala intimitu jeho obyvateľov. Vo východnej časti pozemku na jeho hranici sa nachádza regulovaný myslavský potok. V západnej časti je priamy vstup do lesa a na lesnú cestu smerujúcu do lokality Baška a k neďalekej rekreačnej vodnej nádrži Bukovec.

PODMIENKOU JE PRIAMA PLATBA BEZ ÚVERU

    Pre lepšiu predstavu o dispozícii a stave nehnuteľnosti navštívte našu webovú stránku, na ktorej nájdete video prehliadku tejto nehnuteľnosti.

   V prípade záujmu o bližšie informácie prípadne dohodnutie termínu obhliadky ma kontaktujte výhradne telefonicky na čísle 0918 689 846.

Pre lepšiu predstavu o dispozícií a stave tejto nehnuteľnosti si pozrite video prehliadku na našom webe.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 1
 • Počet izieb/miestností: 6
 • Typ konštrukcie: Tehlová

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty