Prenájom 3 izb. bytu 95 m2 – odpis nájomného - centrum KE s parkovaním - VOĽNÉ IHNEĎ
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 21. 01. 2021
Jesenského, Košice I - Staré Mesto
Prenájom 3 izb. bytu 95 m2 – odpis nájomného - centrum KE s parkovaním - VOĽNÉ IHNEĎ
590 €/mes.

Prenájom 3 izb. bytu 95 m2 – odpis nájomného - centrum KE s parkovaním - VOĽNÉ IHNEĎ

590 €/mes.


 • Typ: Prenájom
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 95 m2
 • Cena za m2: 6,21 €/m²/mes.
  ID inzerátu: 3640832
Chcete zažiť, aké je to bývať úplne v centre starého mesta, ale napriek tomu bývať v priestrannom a modernom byte? Užívať si atmosféru vysokých stropov a krbu v obývacej izbe? Aké je to netráviť svoj voľný čas hľadaním parkovacieho miesta, ale pohodlne ho odparkovať na kamerami stráženom parkovisku, prípadne v súkromnej garáži? Aké je to bývať v strede diania, ale pritom mať stále možnosť výjsť francúzskymi dverami zo svojho bytu do pokojného zeleného vnútorného átria?
Ak áno, ste na správnej adrese - vo vyhľadávanej lokalite v centre Košíc na Jesenského ulici o v tesnej blízkosti pešej zóny. Okrem všetkých výhod Vám ponúkame možnosť odpisu nájomného ako firemné náklady.

3 izbový byt o výmere 95 m2 prešiel kompletnou modernizáciou ukončenou v 12/2020: absolútne nová kuchynská linka na mieru so spotrebičmi (mikrovlnka, chladnička, elektrická varná doska, rúra, umývačka riadu), kúrenie je zabezpečené kombináciou podlahového kúrenia a radiátorov, byt je klimatizovaný a prestupu tepla zabráňujú drevené okná. Bezpečnosť zabezpečuje alarm a kamerový systém a kamerový domový vrátnik. Prístup na internet je zabezpečený optikou. Kúpelňa je vybavená práčkou.
Okolie bytu je tiché a príjemné s bohatou občianskou vybavenosťou, v pešej dostupnosti reštaurácie, kaviarne, notár, advokát, pošta 2, potraviny, mestský park a hlavná vlaková a autobusová stanica, zastávka MHD.

Byt sa nachádza v kompletne zmodernizovanej 3-podlažnej tehlovej budove (kompletná modernizácia vykonaná v roku 2020), vnútorný dvor s garážovým státím, vonkajšími parkovacími miestami, vlastným zeleným parkom. Celá budova je pod stálym kamerovým dohľadom so zabezpečovacím systémom. Čo sa susedov týka, nečakajte nič iné ako pokojných a srdečných ľudí, ktorí sú pripravení Vám výjsť v ústrety, pokiaľ to bude možné.

Depozit platí nájomca pri podpise zmluvy. V cene nájmu nie sú zahrnuté energie. Prenájom parkovacieho miesta alebo garáže po dohode.

Pre bližšie informácie kontaktujte realitného poradcu EQUILIBRIO real - Bc. Richarda Gála RSc. na tel.č.: 0915 954 325.
Fotografie a text inzerátu sú autorským dielom a majetkom realitno-konzultačnej spoločnosti EQUILIBRIO real. Ich kopírovanie a šírenie podlieha autorským práv.

nájom, 3 izbový, 3izb, 3 izb, 3 izbovy, 2izb, 2 izbovy, EQ real, eq, centrum

Doplnkové charakteristiky

 • Počet izieb/miestností: 3
 • Prízemie: Áno
 • Vonkajšie parkovacie miesto: Áno
 • Kúrenie: Podlahové
 • Telekomunikáčné a dátové siete: Telefón, Internet
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty