Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 14. 10. 2019
Karloveská, Bratislava IV - Karlova Ves
OPEN SPACE OFFICE - Kancelárie: Bratislava – Karloveská ulica, prenájom 990 m2 kancelárií
7 450 €/mes.

OPEN SPACE OFFICE - Kancelárie: Bratislava – Karloveská ulica, prenájom 990 m2 kancelárií

7 450 €/mes.


 • Typ: Prenájom
  Druh: Kancelárie, admin. priestory
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 990 m2
 • Cena za m2: 7,53 €/m²/mes.
  ID inzerátu: 3641850
NA PRENÁJOM: priestranný OPEN SPACE OFFICE - kancelárie, Bratislava – Karlová Ves - Karloveská ulica, celková podlahová plocha kancelárií je 990 m2, 3. poschodie.

DISPOZÍCIA KANCELÁRIÍ NA PRENÁJOM (pôdorys je priložený): priestranný, príjemný a presvetlený „open space“, 2x presklené kancelárie, 8x samostatné kancelárie, 2x kuchynka, 2x šatňa, 2x sklad a 6x WC s umývadlami.

POPIS KANCELÁRIÍ NA PRENÁJOM: kancelárie sa nachádzajú v administratívnej budove na samostatnom, uzavretom 3. poschodí – vedú naň dva nové osobné výťahy a nákladný výťah, osadené je novými plastovými oknami s vertikálnymi žalúziami, podlaha v kanceláriách je betónová s kobercom, na stenách sú omietky, zabudovaná PC sieť umožňuje zaviesť aj priame telefónne linky a internet. Tepelnú pohodu zabezpečuje ústredné kúrenie a klimatizácia. Open space má 2 samostatné vstupy, tvar písmena "U" poskytuje orientáciu kancelárskych okien na všetky svetové strany. Dve kuchynky majú osadenú kuchynskú linku so zabudovanou umývačkou, chladničku s mrazničkou a mikrovlnou rúrou. Vstup do budovy je 24 hodín denne a 7 dní v týždni cez recepciu a strážnu službu. Naviac - objekt je neustále strážený aj kamerovým systémom, a tak o svoju bezpečnosť máte postarané. Na prízemí sa nachádza jedáleň, ktorá poskytuje stravovanie, a tak vaši zamestnanci nebudú strácať čas dochádzaním do okolitých reštaurácií.
Pri budove je možné prenajať si vonkajšie parkovacie státia za 80 Eur + DPH/mesiac alebo parkovacie miesta v garáži za 100 Eur + DPH/mesiac.

CENA ZA PRENÁJOM celého poschodia: 7.450 €/mes. (vrátane enegií).

LOKALITA KANCELÁRIÍ NA PRENÁJOM: kancelárie sa nachádzajú vo výbornej lokalite na začiatku Karlovej Vsi. V ich okolí je dobrá občianska vybavenosť, vrátane obchodov, bánk, reštaurácií, polikliniky a MHD, takže všetko potrebné máte skutočne na dosah ruky. Vzhľadom na výborne dopravné spojenie autom, autobusom i električkou sú tieto priestory ideálne aj pre firmu so zamestnancami, ktorí využívajú na dochádzku do zamestnania aj MHD.

ZAVOLAJTE MI na číslo 0915 716 595 a dohodnite si nezáväznú obhliadku čo najskôr, aby vám neušiel tento priestranný priestor vo výbornej lokalite.

Ak táto nehnuteľnosť nie je celkom podľa vašich predstáv, VYPLŇTE A ODOŠLITE E-MAIL so svojimi predstavami o sídlo svojej firmy. Pokúsime sa ich čo najskôr naplniť.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 1970
 • Počet nadzemných podlaží: 6
 • Podlažie: 3
 • Počet izieb/miestností: 14
 • Výťah: Áno
 • Telekomunikáčné a dátové siete: Telefón, Internet

Nehnuteľnosť na mape

Zuzana Važecká Mr. Real, s.r.o.
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Gogoľova 18
851 01 Bratislava V - Petržalka
Zuzana Važecká
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty