Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 13. 09. 2019
Limbach
Krásny rodinný dom vo vyhľadávanej obci Limbach
Info v RK

Krásny rodinný dom vo vyhľadávanej obci Limbach

Info v RK


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 1202 m2
 • ID inzerátu: 3642023
Ponúkame na predaj rodinný dom v Limbachu na parcele o výmere 1202 m2 v lukratívnej časti obklopenej prírodou na úpati Malých Karpát, v blízkosti hlavného mesta SR Bratislava.

Dom je samostatne stojaci, 3 - podlažný, podpivničený s garážou a sedlovou strechou. Je postavený na svahovitom, terénne upravenom pozemku s masívnymi opornými múrmi a sadovými úpravami. Garáž je súčasťou suterénu. Pri RD je altánok, upravená terasa, exteriérové schody a príjazdová plocha cez pozemok. V tejto časti sú vybudované inžinierske siete, elektrina,obecná kanalizácia. Vodovodná prípojka je individuálna - 2 vlastné studne. Plyn zavedený nie je. Telekomunikačné siete sú sprístupnené cez satelitný signál. Parkovanie je možné pred garážou a rodinným domom na spevnenej ploche. Príjazdové komunikácie sú vybudované. Dom je po kompletnej rekonštrukcii, krásne zariadený.

Dispozičné riešenie:

1. PP: garáž pre 4 autá, chodba, kotolňa, práčovňa s veľkoplošným presklením, sklad, schodisko.

2. NP: schodisková hala, chodba, izba, kuchyňa so zabudovanými spotrebičmi na báze drevo s jedálňou a obývačkou, kúpeľňa, WC, komora.

3. NP: schodisková hala, kúpeľňa s WC, 3x izba, pracovňa, balkon.

Dom je postavený z kvalitných materiálov, konštrukcie murované z tvárnic Thermobrik, hr. 400 mm, pohľady drevené, omietky sadrované. Dvere plné alebo zasklené z tvrdého dreva, okná drevo hliníkové, okenné žalúzie kovové. Podlahy sú masívne drevené v ostatných v ostatných miestnostiach keramické dlažby. Zabudované vybavenie je z masívneho dreva.

Kúpeľne sú vybavené plastovou rohovou vaňou a vírivkou - nerezové batérie. Nový kamenný obklad schodiskovej haly, nové maľovky a farebné riešenia fasády.

Vykurovanie je ústredné.

Altánok sa nachádza vedľa vstupu do RD, drevená konštrukcia, nosné stľpy, sedlová strecha, prekrytie priesvitným Lexanom.

Drevený domček pre deti v dolnej časti pozemku. Drevená konštrukcia, nosné stlpy , sedlová strecha, živicový šindel. Privedená elektrina a osvetlenie.

Občianska vybavenosť v Limbachu je výborná. V obci sa nachádza základná škola, materská škola, miestna knižnica, pošta a športový areál s futbalovým ihriskom, potraviny, čerpacia stanica, vinárstva, reštauračné a ubytovanie zariadenia, pohostinstvá a cukráreň. Neďaleko sa nachádza mesto Pezinok, kde je kompletná sieť obchodov a služieb, polikliniky, kultúrne zariadenia, pošty, múzeá a športové areály. Dostupnosť do Pezinka je 10 minút a 20 minút do Bratislavy. V okolí obce Limbach je možnosť výletov po vyznačených turistických trasách do okolitých lesov Malých Karpát a do rekreačných oblastí Suchý vrch a Medvedie údolie (Limbašská dolina.)

Pre viac info prosím volať na tel:
0915 777 177

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2010
 • Energetický certifikát: A
 • Počet nadzemných podlaží: 1
 • Balkón: Áno
 • Terasa: Áno
 • Pivnica: Áno

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Bajkalská 9/A
831 04 Bratislava III - Nové Mesto
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty