Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 16. 10. 2019
Mierovo, Hviezdoslavov
Priestranný 2-generačný rodinný dom, pozemok 708 m2, Mierovo (Hviezdoslavov)
189 500 €

Priestranný 2-generačný rodinný dom, pozemok 708 m2, Mierovo (Hviezdoslavov)

189 500 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Rodinný dom
    Stav: Čiastočná rekonštrukcia
  • ID inzerátu: 3642239
Ponúkame Vám na predaj mimoriadne priestranný 3-podlažný dvojgeneračný rodinný dom v útulnej a pokojnej dedinke Mierovo vzdialenej 2,5 km od obce Hviezdoslavov, s dobrým prístupom do Bratislavy, ktorá je vzdialená 20 km, do mesta Šamorín je to 7 km.

Dom leží na pozemku o výmere 708 m2, jeho zastavaná plocha tvorí 135 m2, úžitková plocha je 246 m2 + garáž s dielňou o výmere 47 m2 + terasa 22 m2.

Rodinný dom je veľmi komfortne a prakticky riešený.

V suteréne domu sa nachádza vstupná chodba, otvorená - pôvodne plánovaná kuchynka je momentálne využívaná ako pracovňa, veľká miestnosť/sklad, technická miestnosť s kotlom, priestranná práčovňa s vaňou a umývadlom, veľká garáž na 2 autá prepojená s dielňou, kde je možné zaparkovať ešte ďalšie auto.

Prvé nadzemné podlažie pozostáva zo zádveria, z dvoch samostatných izieb, z priestrannej obývačky spojenej s jedálňou a z modernej kuchyne so špajzou a výstupom na zastrešenú terasu, do záhrady a do suterénu a z veľkej kúpeľne s vaňou, sprchovacím kútom, WC a umývadlom.

Druhé nadzemné podkrovné podlažie tvorí prechodná obývacia izba momentálne slúžiaca ako spálňa, dve samostatné izby, kúpeľňa a kuchyňa, ktoré sú však v stave holobyt a klient si ich môže dokončiť podľa vlastných predstáv. Komplet sanita, dlažba a obklady do kúpeľne sú zakúpené a sú súčasťou kúpnej ceny. K jednej izbe prislúcha balkón, z ktorého je výstup do podkrovia s úložným priestorom.

Rodinný dom má vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti, je postavený z kvádrov kombinovaných s tehlou, strop je zateplený minerálnou vlnou, v celom dome sú euro okná, v chodbe je i predpríprava na zabezpečovací systém. Mesačné náklady na kúrenie a elektrinu neprevyšujú 100 Euro aj vďaka ohrievaču vody Quadriga, kvalitnému plynovému kotlu Modratherm a kotlu Attack určenému na spaľovanie tuhého paliva. Je teda možné kúriť plynom ale aj tuhým palivom. V celom dome sú radiátory. Vodu v dome zabezpečuje narážaná studňa a kanalizácia je riešená veľkou žumpou bez prepadu (vyprázdňovanie žumpy len 2x do roka). Predpríprava na pripojenie obecnej vody aj kanalizácie je však priamo pred domom, v prípade záujmu je možné sa napojiť. V dome je zavedený Orange pevný internet, káblová televízia aj satelit.

V prípade záujmu je možné ponechať si nábytok a zariadenie.

Obec Mierovo je malá príjemná dedinka so 420 obyvateľmi a s výbornou občianskou vybavenosťou. V bezprostrednom okolí sa nachádza detské ihrisko, autobusová zastávka pre medzimestskú dopravu Slovak lines DS, základná škola, materská škola, potraviny, hostinec, románsky kostol z 13. storočia, futbalový štadión, rybník a kaštieľ z druhej polovice 18.storočia. Železničná stanica RegioJet sa nachádza v Kvetoslavove vzdialenom 4 km.

V prípade záujmu o obhliadku alebo o bližšie informácie som Vám kedykoľvek k dispozícii.

Kontakt:
Petra Pilátová 0907 111 333, pilatova@centrum-realit.sk


HĽADÁTE NEHNUTEĽNOSŤ NA MIERU? OBJAVTE NOVÚ VÝNIMOČNÚ SLUŽBU
REALITNYMAKLERKUPUJUCEHO.SK
CENTRUM REALÍT Vám zabezpečí kompletný servis pri predaji, kúpe a prenájme nehnuteľností. Prostredníctvom nášho hypotekárneho partnera Vám zabezpečíme najvýhodnejšie financovanie nehnuteľnosti. Vďaka externej spolupráci s právnou kanceláriou ako aj internému právnikovi Vám garantujeme nadštandardný právny servis.
Kancelária je poistená voči zodpovednosti za škodu.
Cena ponúkanej nehnuteľnosti zahŕňa:
- vypracovanie potrebnej zmluvnej dokumentácie a realizáciu celej transakcie,
- poplatok za návrh na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností,
- poplatky za overenie podpisov u notára,
- doručenie podkladov na kataster,
- asistenciu pri odovzdaní nehnuteľnosti a prehlásení energií a služieb,
- ďalšiu potrebnú asistenciu podľa dohody.

Doplnkové charakteristiky

  • Balkón: 6 m²
  • Terasa: 22 m²
  • Garáž: 47 m²
  • Vonkajšie parkovacie miesto: 3 x

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Vajnorská 98A
831 04 Bratislava III - Nové Mesto
Petra Pilátová
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty