Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 21. 02. 2020
Harmonia, Modra
Stavebný pozemok na výstavbu domov v Harmonii--5343 m2
534 900 €

Stavebný pozemok na výstavbu domov v Harmonii--5343 m2

534 900 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Pozemok pre rod. domy
  • Plocha pozemku: 5343 m2
  • Cena za m2: 100,11 €/m²
    ID inzerátu: 3645624
1000 Realit s.r.o. Naša realitná kancelária Vám ponúka na predaj veľký stavebný pozemok, na výstavbu rodinných domov - chaty v Modre, časť Harmónia. Na pozemku s celkovou rozlohou 5343 m2 sa nachádza stará budova, z ktorej je zachovaná iba základová doska. Pozemok má lichobežníkový tvar, je svahovitý , so všetkými IS na pozemku - elektrika, voda, plyn, žumpa. Prístupová cesta je asfaltová. Pozemok sa môže využiť na základe dodaných variant na výstavbu od majiteľa, alebo sa môže spojiť viacej vlastníkov a daný pozemok využiť na výstavbu súkromných domov.


Na daný pozemok sú spravené dve varianty výstavby.

Prvá varianta:

- rekonštrukcia pôvodnej chaty pre 22 ľudí

- 6 domov pre 4 osoby + parkovacie miesto

- 4 domy pre 4+4 osoby + parkovacie miestoDruhá varianta:

- rekonštrukcia pôvodnej chaty pre 22 ľudí

- 6 domov pre 4+4 osoby + parkovacie miesto

Bližšie informácie pri obhliadke.

V cene nehnuteľnosti:
- sprostredkovanie vyhotovenia zmluvnej dokumentácie k prevodu nehnuteľnosti (kúpna zmluva, návrh na vklad do katastra nehnuteľností), právny servis,
- sprostredkovanie a vybavenie Hypotekárneho úveru, vrátane vinkulácie poistenia nehnuteľnosti k hypotekárnemu úveru na počkanie / sme zapísaní v NBS v Registri finančných agentov a finančných poradcov ako Podriadený finančný agent v Podregistri poskytovania úverov pod registračným číslom 171934 a číslom 2052921000 Realit s.r.o. Naša realitná kancelária Vám ponúka na predaj veľký stavebný pozemok, na výstavbu rodinných domov - chaty v Modre, časť Harmónia. Na pozemku s celkovou rozlohou 5343 m2 sa nachádza stará budova, z ktorej je zachovaná iba základová doska. Pozemok má lichobežníkový tvar, je svahovitý , so všetkými IS na pozemku - elektrika, voda, plyn, žumpa. Prístupová cesta je asfaltová.

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu