Prenádherný stavebný pozemok v srdci Záhorskej Bystrice o výmere 2325 m2
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 25. 11. 2020
Československých tankistov, Bratislava IV - Záhorská Bystrica
Prenádherný stavebný pozemok v srdci Záhorskej Bystrice o výmere 2325 m2
488 250 €

Prenádherný stavebný pozemok v srdci Záhorskej Bystrice o výmere 2325 m2

488 250 €

vrátane provízie RK


  • Typ: Predaj
    Druh: Pozemok pre rod. domy
  • Plocha pozemku: 2325 m2
  • Cena za m2: 210 €/m²
    ID inzerátu: 3645967
Ponúkam Vám na predaj jedinečný stavebný pozemok priamo v srdci Záhorskej Bystrice. Je situovaný v centre Záhorskej Bystrice a so všetkými IS. Pozemok je orientovaný na slnečnú juhozápadnú stranu a je v tvare obdĺžnika so šírkou pozemku 19m. Svojim majiteľom poskytne dostatok súkromia, nakoľko sa nachádza v tichej zóne, končiaci záhradami. Pozemok je pripravený priamo k výstavbe rodinného domu alebo aj viacerých domov vzhľadom na jeho unikátnu výmeru 2325 m2.

Ponúkaný stavebný pozemok je nenápadný z ulice, preto budúci majitelia budú chránení od očí okoloidúcich na ulici. Pre deti je na skok mestská doprava Okrem týchto benefitov majitelia pozemku ocenia aj blízke dopravné napojenie do centra Bratislavy viacerými cestami( len 15 km priamo k Hviezdoslavovmu námestiu), blízke potraviny Billa a možnosti bratislavskej MHD.

Cena pozemku je 488.250 eur vrátane provízie RK, teda 210 EUR / m2

Realitný maklér: Ing. Adriana Darášová 0903 761 645
Zabezpečíme Vám kompletný servis pri kúpe. Som zároveň hypotekárnym špecialistom s 20 ročnými skúsenosťami a zabezpečím Vám najvýhodnejšie financovanie kúpy nehnuteľnosti. Aj rôzne komplikované situácie financovania, môžete sa spoľahnúť, v lokalite som riešila financovania viacerým klientom, na ktorých Vám viem dať odporúčanie. Financovanie je to najdôležitejšie, s čím si musíte byť istí, aby ste vedeli v kľude zložiť depozit a nebáť sa prípadnej straty. Neodporúčam ísť do kúpy s neistotou výsledku, ten kto bude vo Vašom prípade dobre spávať – budete predsa Vy. Ja som tu na riešenie toho, na čo všetko treba myslieť a ako to časovo rozvrhnúť. Obráťte sa na mňa aj v prípade, že si nevyberiete mnou ponúkanú nehnuteľnosť, budem rada nápomocná riešeniu Vašich potrieb pri akejkoľvek kúpe aj inej nehnuteľnosti, aj mimo tejto lokality. Moje dlhoročné skúsenosti Vám rada odovzdám, aby ste mohli bývať.

Aj VY POTREBUJETE PREDAŤ/PRENAJAŤ VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ? Chcete profesionálne fotografie, kvalitnú inzerciu, perfektný právny servis? Ozvite sa a aj Vám môžem pomôcť

Doplnkové charakteristiky

  • Orientácia: Juhozápadná
  • Terén pozemku: Rovinatý
  • Umiestnenie: Intravilán
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu