Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 15. 08. 2019
Kalinkovo
Novostavba,Ponúkame Vám na predaj pekny rodinny dom v obci Kalinkovo v novej lukratívnej časti -ALEJ
180 000 €

Novostavba,Ponúkame Vám na predaj pekny rodinny dom v obci Kalinkovo v novej lukratívnej časti -ALEJ

180 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Rodinný dom
    Stav: Novostavba
  • Úžit. plocha: 137 m2
  • Cena za m2: 1 313,87 €/m²
    ID inzerátu: 3646038
Ponúkame Vám na predaj pekny rodinny dom v obci Kalinkovo v novej lukratívnej časti -ALEJ HRUŠOV ul. Fialková, S prístupom po asfaltovej komunikácie, s chodníkmi a verejným osvetlením. Dom s úžitkovou plochou 107,40 m2 je dobre dispozične riešený a poskytuje dostatok priestoru aj pre viacčlennú rodinu.
DISPOZIČNÉ RIEŠENIE DOMU :
Cez vstupné zádverie sa dostaneme do obývacej izby, ktorá je centrom rodinného domu. Na ľavej strane od obývacej izby sa nachádza kuchyňa s malou komorou a spálňa rodičov, ktorá má samostatný šatník a kúpeľňu. Na pravej strane sa nachádzajú dve detské izby s kúpeľňou. Z obývacej izby a kuchyne je výstup na krytú terasu. Zo zádveria je prístupné WC a technická miestnosť. V podkroví je miesto na úložný priestor.
Dom je postavený z kvalitných materiálov. Tvárnice Porotherm (30cm), zateplenie 18cm polystyrén, 6-komorové plastové okná s izolačným troj-sklom/ Trocal 88+/, strešná krytina Mediterran, sadrokartónové stropy zateplene 2x18cm minerálni vata , vodou ohrievané plynové podlahové kúrenie, 2x vaňa , 3x WC.
- RD má predprípravu na žalúzie, internet, TV a krb.
- RD je napojený na verejný vodovod, elektrinu, plyn a obecnú kanalizáciu.
- RD má oplotenie s posuvnou bránou, 2 x parkovacie miesto
Prebieha kolaudácia.
LOKALITA :
ALEJ HRUŠOV sa nachádza v pokojnej obci Kalinkovo vzdialenej od Bratislavy len 10 km a 3 km od Dunajskej Lužnej.
Obec Kalinkovo ponúka výbornú občiansku vybavenosť. Nachádza sa tu obecný úrad, potraviny, pošta, materská a základná škola, ambulancie všeobecného lekára pre dospelých, dorast a deti. Priaznivcov športu poteší futbalový štadión, ihrisko s umelým trávnikom, plážový volejbal a detské ihrisko.
Nájdete tu všestranné možnosti aktívneho oddychu v prírode. Svojou polohou je to priam ideálne miesto na športové aktivity: beh, korčuľovanie alebo bicyklovanie. Za futbalovým štadiónom je rozľahlý rybník s možnosťou rybárčenia alebo korčuľovania v zimnom období, zároveň si môžete vychutnať nádherné vychádzky s východom alebo západom slnka. Neďaleko sa nachádza aj najmodernejší športový rezort na Slovensku - X-bionic sphere® Čilistov, ktorý poskytuje tie najdokonalejšie možnosti športového vyžitia pre rodiny.
Dopravná dostupnosť autom z Bratislavy je mimo dopravnej špičky relatívne rýchla. V súčasnosti prebieha výstavba rýchlostnej komunikácie R7, ktorá zásadným spôsobom pomôže k spojeniu s Bratislavou.
KONTAKT-Frantisek Zemko RK GoodReality . 0917178421 Vaša šťastná voľba

Nehnuteľnosť na mape

František Zemko Good Reality, s.r.o.
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Višňová 37/A
900 42 Dunajská Lužná
František Zemko
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo