Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 08. 08. 2020
Ráztočná, Bratislava II - Vrakuňa
Rezidenciaraztocna.sk - Posledný voľný byt v nadštandarde s kuchynskou linkou na mieru.
148 000 €

Rezidenciaraztocna.sk - Posledný voľný byt v nadštandarde s kuchynskou linkou na mieru.

148 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 2 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 65 m2
 • Cena za m2: 2 276,92 €/m²
  ID inzerátu: 3647267
Rezidenciaraztocna.sk /BA II./ je komorný projekt s výnimočnou a modernou architektúrou, ktorý ponúka pokojné nové bývanie v uzatvorenom dvore.
V ponuke je 9 mezonetových 2,5 izbových bytov, každý má predzáhradku a otvorenú galériu.
Rozloha bytov 65,83m2 z toho záhradka je 14,40 m2 s kvalitnou dispozíciou - vstupná chodba s úložným priestorom, samostatnéWC, obývačka s kuchyňou a výstupom na záhradku.
Na poschodí spálňa s otvorenou galériou, kúpeľňa s WC a vlastným kotlom a strešnými oknami.
Posledný voľný byt v nadštandarde s kuchynskou linkou na mieru vrátane drevených vonkajších obkladov, plotov a terás v záhradkách.

Steny a stropy
Vonkajšia fasáda -jemnozrnná silikónová omietka ETICS, farba biela. Steny a strop exteriérových závetrí bude smrekový obklad, podlaha smrekovec olejovaný na rošte.

Schody interiérové
Ocelové, s PUR polomatným náterom.

Iné vybavenie
Domový audiotelefón a zostava poštových schránok pri vstupe na pozemok, samostatné pre každý byt.
Kryté stojisko pre komunálny odpad prístupná z chodníku.
Domová brána ocelová -vjazdová automatická s diaľkovým ovládaním.

Dvere
Vstupné dvere – jednokrídlové hliníkové plné panelové, resp. s piesk. zasklením š.900 mm, s panoramatickým priezorom bez menovky
Interiérové dvere – plné hladké s obložkovou zárubňou, s možnosťou voľby dekórov. K dverám prislúcha rozetové kovanie s dózickou vložkou.

Okná a balkónové dvere
Okná a balkónové dvere sú plastové s izolačným trojsklom. Úprava profilov z interiéru -farba biela. Vonkajšia farba RAL 9006 – svetlý hliník. Vonkajšie parapety plechové RAL 9006, vnútorné parapety plastové biele.

Podlahy
V kúpeľniach, WC, je nášľapná vrstva podlahy tvorená keramickou dlažbou s možnosťou výberu farebných prevedení podľa vzorky štandardu.
V obytných miestnostiach, kuchynských kútoch, predsieňach a chodbách je nášľapná vrstva podlahy tvorená laminátovou podlahou spájanou na sucho s obvodovými lištami s možnosťou výberu z ponúkaných dekórov, lišta v dekore alebo biela.
Terasa – drevené palubky na podkladovom rošte / napr. sibírsky smrekovec resp. termodrevo/ olejované

Povrchy stien
V kúpeľniach a WC je keramický obklad po strop. Keramický obklad stien kúpeľní a samostatných WC je s možnosťou výberu farebného prevedenia.
Vnútorné omietky sú realizované sadrovou omietkou s povrchovou úpravou – biela maľba.

Sanita a zariaďovacie predmety
V kúpeľniach je osadené umývadlo bielej farby so sifónom, umývadlová pákova batéria, vaňa vrátane vaňovej batérie a vaňového setu, prívod pre práčku a práčkový sifón.
WC je závesné so sedátkom bielej farby s ovládacím tlačidlom v nerezovom prevedení, umývadielko bielej farby (v zmysle projektovej dokumentácie) so sifónom vrátane umývadlovej pákovej batérie.
V kuchyni, resp. kuchynskom kúte, je príprava pre kuchynskú linku – prívod teplej a studenej vody, kanalizačný odpad vyvedený v mieste najbližšom k šachte.

Kúrenie
V obytných miestnostiach sú osadené výhrevné telesá Korad s termostatickými hlavicami, v kúpeľniach je rebríkový radiátor bielej farby. Každý byt má samostatný kondenzačný plyn. kotol.

Elektroinštalácia
Silnoprúd – elektrické rozvody sú vedené pod omietkou alebo v chráničke v podlahe. V bytoch sú osadené vypínače a zásuvky, vývody pre osadenie svietidiel, odsávacie ventilátory v kúpeľni a WC. Rozvody pre kuchyňu/kuchynský kút sú ukončené v rozvodnej krabici umiestnenej nad podlahou (vr. prívodu pre varnú dosku 400V).
Slaboprúd – v každej obytnej miestnosti je osadená jedna slaboprúdová zásuvka, vo vstupnej hale je umiestnený domáci telefón.


Vzduchotechnika
Odvetrávanie kúpeľní a WC je núteným spôsobom na podtlakovom princípe zabezpečené nástennými ventilátormi umiestnenými priamo v miestnostiach.
Príprava na klimatizáciu – vývod Cu rozvodov a elektro pre ext. jednotku na terase, rozvody pre vnútornú jednotku AC v obývacej izbe 1.np a v podkroví, ukončené v plast. krabici podomietkovej, príprava odvodu kondenzu do kanalizácie, pripojenie elektro a istič.

Terasa
Oplotenie- drevené latky smrekové lakované, siaty trávnik, terasa -drevené palubky smrekovec na rošte + olejový náter, el. zásuvka, svetlo na fasáde


Financovanie 10% z ceny pri podpise zmluvy o budúcej zmluve a zostatok 90% po kolaudácii.
Zahájenie stavby február/2019 kolaudácia december /2019, odovzdávanie bytov leto 2020.
Cena bytu vrátane štandardu a DPH 148 000 €. Cena parkovacieho státia 7000€ vrátane DPH.
Nehnuteľnosti sa budú dať financovať 100% hypotekárnym úverom.
Viac info na stránke rezidenciaraztocna.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Počet nadzemných podlaží: 1
 • Podlažie: 1
 • Počet izieb/miestností: 2
 • Terasa: Áno
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu