Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 12. 08. 2019
Bojnice
REZERVOVANÉ ! Radový rodinný dom Majer Bojnice - ''B''
Cena dohodou

REZERVOVANÉ ! Radový rodinný dom Majer Bojnice - ''B''

Cena dohodou


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 120 m2
  Zast. plocha: 72 m2
  Plocha pozemku: 279 m2
 • ID inzerátu: 3648141
REZERVOVANÉ ! Radový rodinný dom "B" v rezidenčnej oblasti Majer Bojnice

Nemať susedov "nad" a "pod", ale priateľov okolo seba - aj Vy po tom túžite?
Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka exkluzívny predaj radových rodinných domov v lukratívnej časti Bojníc, len 150 metrov od areálu Kúpeľov Bojnice.

Užitková plocha : 120 m2
Počet podlaží : 2
Počet parkovacích miest : 2

Stav predaja:
DOM "A" - parcela 662 m2 - PREDANÉ
DOM "B" - parcela 279 m2 - REZERVOVANÉ
DOM "C" - parcela 280 m2 - PREDBEŽNE REZERVOVANÉ
DOM "D" - parcela 298 m2 - REZERVOVANÉ
DOM "E" - parcela 293 m2 - VOĽNÉ !!!
DOM "F" - parcela 298 m2 - VOĽNÉ !!!
DOM "G" - parcela 300 m2 - VOĽNÉ !!!
DOM "H" - parcela 369 m2 - VOĽNÉ !!!
Lokalita:
dom má výhodnú polohu, je na pokojnom mieste, obkolesenom stromami, bokom od hlavnej cesty a zároveň blízko k centru mesta Bojnice. Chôdzou sa dostanete do 15 minút k zámku, zoo, aj námestiu. Do centra susedného okresného mesta Prievidza sú necelé 3 km, nákupné centrum Korzo Prievidza s multikinom je v dosahu 5 minút jazdy autom.

Dispozícia:
Na prízemí každého domu sa nachádza vstupný priestor so zádverím, technickou miestnosťou, samostatné WC a denná časť, ktorú tvorí obývacia izba spojená s kuchyňou so špajzou a jedálenskou časťou.
Uzavretým schodiskom sa dostanete na poschodie, ktoré tvorí nočnú časť domu a sú tu situované 3 izby a kúpeľňa.
Dom má vlastné 2 parkovacie miesta pred RD a vybudovanú spevnenú plochu zo zámkovej dlažby. Vydláždená terasa, na ktorú je východ z obývacej izby, je od susedov oddelená betónovou stienkou a celý pozemok bude oplotený pletivovým plotom.
Domy sa nachádzajú na pokojnom mieste, obkolesenom stromami a nie sú tienené okolitou zástavbou.

Použité materiály:
Dom je postavený z keramických tehál , zateplený izolantom hr. 160 mm so silikónovou omietkou. Má pultovú strechu zateplenú izolantom hr. 300 mm, krytina je PVC. Dom má plastové okná – 3 sklo – 6 komorový profil. V dome sú pripravené všetky rozvody (voda, elektrina, odpad). Podlahové vykurovanie je zabezpečené cez elektro-kotol. Ohrev teplej vody je zabezpečený zásobníkovým ohrievačom o objeme 120 l. Odpadové vody sú odkanalizované do vlastnej monolitickej žumpy.

Cena Rekreačného domu platí pre vyhotovenie do štádia „holodom“, ktorá obsahuje vyhotovenie rozvodov vody, odpadov, elektriny, kúrenia, osadenie vykurovacieho systému, steny a stropy vymaľované bielou farbou, podlahy pripravené na pokládku dlažby a parkiet, vnútorné dverové otvory pripravené na montáž zárubní a dverí, osadené zásuvky a vypínače, rozvody elektriny pripravené na montáž svietidiel, rozvody vody a odpadov pripravené na montáž sanitárnych zariadení.
Po individuálnej dohode je možné vyhotoviť dom „na kľúč“ podľa predstáv záujemcu.

Región Horná Nitra a obzvlášť kúpeľné mestečko Bojnice sú vyhľadávané domácimi aj zahraničnými návštevníkmi pre svoju pokojnú atmosféru, bohatú zeleň a pestré možnosti trávenia voľného času či už v zimnom, alebo v letnom období.

Občianska vybavenosť :
Vzhľadom na svoje umiestnenie pozemkov uprostred trojuholníka miest a obcí Prievidza - Bojnice - Opatovce nad Nitrou, je možné využívať občiansku vybavenosť všetkých spomínaných miest a obcí. Do vzdialenosti 5 min autom sú dostupné základné školy, škôlky, potraviny a to od malých večierok, cez štandardné potraviny reťazcov Coop Jednota, TESCO, Kaufland, Lidl, až po kompletné nákupné centrum KORZO.

Nehnuteľnosť na mape

Grosová Miroslava RE/MAX Techreality
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

G. Švéniho 3F
971 01 Prievidza
Grosová Miroslava
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo