Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 15. 09. 2019
Bajzova, Žilina-Hliny
NOVOSTAVBA: Byt 2+kk, Rudiny II., Žilina / D433
99 780 €

NOVOSTAVBA: Byt 2+kk, Rudiny II., Žilina / D433

99 780 €


  • Typ: Predaj
    Druh: 2 izbový byt
    Stav: Novostavba
  • Úžit. plocha: 69 m2
  • Cena za m2: 1 446,09 €/m²
    ID inzerátu: 3649273
Byt č. 433 v bloku A,  2+kk.
Byt sa nachádza v tehlovom bytovom komplexe Rudiny II v atraktívnej lokalite na Hlinách VI. Podlažie 3/9, s výťahom. Pod bytmi sa nachádzajú nebytové priestory – obchodné prevádzky so zvýšenými stropmi. Na každom poschodí je 5 bytov. Byt je veľmi pekný, má priestranný balkón (6,67m2), na ktorý sa vchádza z obývacej izby. Príjemnú atmosféru naladia exterierové svietidlá a balkónová zásuvka na 230V. K dispozícii je aj pivnica (3,35 m2) v suteréne domu.
 
Byt pozostáva z dvoch obytných miestností a príslušenstva –kuchyňa s obývačkou (19,58m2), spálňa (13,60m2), balkón (6,675m2), predsieň (8,30m2), kúpeľňa s vaňou, umývadlom, priestor pre práčku, Samostatné geberit WC s umývadlom. Celková úžitková plocha bytu bez plochy balkóna je 48,02 m2. Byt je veľmi útulný a svetlý, orientovaný na Z.

Byt je vybavený štandardne - podlahy, lišty, dvere, zárubne, obklady, dlažby, zariaďovacie predmety do kúpeľne a WC. Klient vyberá z viacerých variantov a samozrejmosťou je aj voliteľný nadštandard.

Majiteľ bytu si môže vybrať garážové státie vybavené kamerovým systémom, ktoré sa nachádza na 1.a 2. podlaží bytového domu.

Byt poskytuje komfortné bývanie a vďaka lokalite a kvalite projektu je vhodný aj ako dlhodobá investícia.

Projekt je výnimočný aj komunitnými ZÁHRADAMI na strechách bytového komplexu. Záhrady budú sprístupnené pre obyvateľov komplexu, súčasťou záhrad bude aj detský kútik. Na záhradách sa budú pestovať bylinky, kvety, zelenina... Záhrady vytvoria unikátny priestor na relax v bezprostrednej blízkosti domova.

V blízkosti bytového domu je kompletná občianska vybavenosť, námestie s drobnými obchodnými prevádzkami, park a ihriská,
2 škôlky, Základná škola,2 Gymnázia, nová cyklotrasa, MHD autobusová zastávka, obchody: Nákupná galéria Naša, Tesco Hypermarket, Lidl.

VÝHODY BYTU:
Novostavba.
Kvalitné stavebné materiály.
Nízke náklady na bývanie.
Výber štandardu.
TV a Internet.
Námestie s lavičkami, fontána, ihrisko, bezpečné pre vaše deti  bez prístupu automobilov.

Vďaka výnimočnej polohe - na skok do centra aj do prírody, získate nový domov, ktorý pokryje požiadavky aj tých najnáročnejších.

Viac o ponuke bytov v komplexe Rudiny II nájdete na www.rudiny.sk.

Kontakt: Ivana Tkáčová, 0911 861 507, predaj@istrofinal.sk

Doplnkové charakteristiky

  • Počet izieb/miestností: 2

Nehnuteľnosť na mape

Ivana Tkáčová ISTROFINAL, a.s.
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Mydlárska 8718/7A
010 01 Žilina
Ivana Tkáčová
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo