Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 12. 12. 2019
Pri parku, Slovenský Grob
Novostavba 4 - izbového bytu 117,20 m2, terasa 94,30 m2, parkovacie státie 2x,162.900€ !!
162 900 €

Novostavba 4 - izbového bytu 117,20 m2, terasa 94,30 m2, parkovacie státie 2x,162.900€ !!

162 900 €


  • Typ: Predaj
    Druh: 4 izbový byt
    Stav: Novostavba
  • Úžit. plocha: 211 m2
  • Cena za m2: 772,04 €/m²
    ID inzerátu: 3649996
KUPUJETE PRIAMO OD DEVELOPERA!

 Ponúkame Vám na predaj 4 – izbový byt na poschodí s veľkorysou terasou v novostavbe v Slovenskom Grobe, v časti Malý Raj. Byt je súčasťou trojdomu, presnejšie Rodinného domu s 3 bytovými jednotkami, každý byt disponuje vlastným vchodom a parkovacím státim.

 4 – izbový

byt 117, 2 m2

terasa 94,3 m2

 BYT:

Základy dvihnuté nad terén, hydroizolácia základovej dosky, murivo hr. 25cm, strop Rector betónový vložkový. Tepelná izolácia strechy tvrdeným polystyrénom hr. 30cm, spádový betón hr. 8 – 16 cm, hydroizolácia v 2 vrstvách ťažkými asfaltovými pásmi. Okná ALUPLAST IDEAL 5000, 5-komorové, trojsklo, zvonku vo farbe. Vonkajšie zateplenie polystyrénom hr. 16cm, silikónová omietka.

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE:


zádverie
schodisko
samostatné WC
obývacia izba so vstupom na terasu s kuchyňou
kúpeľňa s vaňou a so sprchovým kútom
3 samostatné izby (1x so vstupom na terasu)

LOKALITA:

Krásna lokalita, ktorá Vás na prvý pohľad očarí s výhľadom na Karpaty. Byt je vzdialený od Bratislavy 7 km a navyše dostupnosť do hlavného mesta je mimo dopravnej špičky cca 15 min. Cez frekventované hodiny treba počítať s dlhším časovým obmedzením, avšak už je vo výstavbe obchvat, ktorý dopravnú situáciu výrazne zlepší. Okolie ponúka kompletnú občiansku vybavenosť, množstvo možností na aktívny pobyt v prírode ako napríklad turistika, cykloturistika, jazero s posilňovacími strojmi, rybolov, športoviská, detské ihriská a hlavne kludné a pokojné bývanie mimo dopravného hluku.

Cena bytu v prevedení holobyt: 162 900,- €.

Možnosť dokončenia bytu v prevedení Štandard, čo zahŕňa obklady, dlažby, sanita, interiérové dvere a zárubne, plávajúce podlahy. Cena prevedenia je v závislosti od vybraných materiálov. Možnosť obhliadky dokončených a zariadených bytov. Kolaudácia bytu v 1Q 2020.

V prípade, že klienti budú financovať nehnuteľnosť cez HÚ, k dispozícii je Vám naša hypotekárna poradkyňa, špecialista vo svojom obore. Oboznámi Vás a preverí Vaše možnosti v jednotlivých bankách, ušetríte množstvo času a budete mať informácie priamo od odborníka.

Sme developerská spoločnosť, ktorá sa zaoberá výstavbou a predajom rodinných domov. Zakladáme si na kvalite materiálov a vykonaných prác. Spolupracujeme s projektantom, väčšina našich domov je navrhnutá podľa našich požiadaviek, aby sa čo najviac hodili na konkrétne pozemky.

Výstavbu všetkých domov nám zabezpečuje spoločnosť IZOSTAV EU, s.r.o., ktorej majiteľ pôsobí na slovenskom trhu už vyše 23 rokov, počas ktorých získala spoločnosť a jej pracovníci veľa skúseností, ktoré aktuálne využívame pri výstavbe našich domov, aby sme dosiahli čo najväčšiu spokojnosť našich klientov.

Ak hľadáte kvalitné a moderné bývanie, neváhajte sa na nás obrátiť.

Doplnkové charakteristiky

  • Počet izieb/miestností: 4

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu