Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 14. 11. 2019
Horný Bar, Horný Bar
Predaj vidieckeho RD na 14,54á pozemku, Horný Bar
69 900 €

Predaj vidieckeho RD na 14,54á pozemku, Horný Bar

69 900 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 120 m2
  Zast. plocha: 120 m2
  Plocha pozemku: 1454 m2
 • Cena za m2: 582,50 €/m²
  ID inzerátu: 3656978
Ponuka domu je vhodná pre svoju polohu blízko prírody, vody, pre milovníkov prírody, vodných športov, rybolovu. Obec leží na Žitnom ostrove, pri Dunaji, hrádzi, veľa zelene, krásne prostredie, kľud.

RK RealityDS ponúka pokojné bývanie na vidieku, v priestrannom vidieckom rodinnom dome s prístavbou, nachádzajúcom sa na veľkom, 14,54á pozemku v obci Horný Bar - Šulany.

Dom v tvare L, v typickom vidieckom štýle. Predná pôvodna časť domu bola postavená v druhej polovici 50-tych rokov, materiál surová a pálená tehla, pôvodne dve veľké izby od ulice, bývalá kuchyňa bola v posledných rokoch užívaná ako ďalšia tretia izba.

Prístavba, materiál pálená tehla: V r.1960-65 bola pristavaná vstupná chodba v tvare L, s hlavným vchodom do domu, tu na chodbe je umiestnený aj plynový kotol z r.1995, z chodby sú dvere na povalu a do bývalej kuchyne (teraz izba), zrekonštruovanej kúpeľne a kuchyne so samostatnými dverami do dvora, ďalej sklad s dverami z dvora. Zastavaná plocha domu, spolu s chodbou, zadnou kuchyňou, zadným skladom, komorou je cca 120m2.

V r. 1995 bola na pozemku postavená samostatná murovaná garáž so zastavanou plochou 18m2 a letná kuchynka murovaná, o rozlohe cca 9m2, s pivnicou (vhodná na zeleninu).

Dom s prístavbou, garáž, aj letná kuchynka je v pôvodnom stave, strecha pôvodna, pálená škridlová stanová strecha, pôvodne drevené okná, vonkajšie rolety, podlahy palubovka v izbách, betón, lino. Kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC je po rekonštrukcii pred cca 10 rokmi.

VÝHODA PONUKY:
Dom je neobývaný, vhodný aj ako víkendový dom, zrekonštruovaná kúpeľňa, vhodný na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv nového majiteľa a kúpou ihneď k dispozícii.

IS: elektrina 220/380, obecná voda, vlastná voda, studňa bola na pozemku, len sa dlho nepoužívala, plynové kúrenie – plynový kotol, radiátory, gamatky v kuchyni, bojler, 2x vlastná žumpa. V obci je verejný vodovod, plynofikácia. Kanalizácia bude v dohľadnej dobe v obci.

Ku domu je priestranný pekný pozemok o veľkosti 1454m2, šírka pozemku je 21m, možnosť oddelenia a vytvorenia samostatného pozemku v zadnej časti s vlastnou prístupovou cestou pre výstavbu ďalšieho RD. V zadnej časti pozemku sú ovocné stromy. Pozemok je pekný pravidelný.
V obci je slušná občianska vybavenosť: obecný úrad, materská škôlka, základná škola v Hornom Bare, rozličný tovar-Jednota, futbalové ihrisko, pohostinstvo 2x.

V cene kompletný právny servis, riešenie hypotekárneho úveru klientom na mieru, až po vypracovanie Protokolu a odovzdanie nehnuteľnosti s prepisom energií na nového majiteľa. Hypo-úver možný, kontakt 0905 758043

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 1965
 • Počet nadzemných podlaží: 1
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Garáž: Áno
 • Terén pozemku: Rovinatý
 • Kúrenie: Ústredné, Lokálne

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty