Posledný 4-izbový prízemny dom v rodinnom dvojdome
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 22. 01. 2021
Bahna, Láb
Posledný 4-izbový prízemny dom v rodinnom dvojdome
176 000 €

Posledný 4-izbový prízemny dom v rodinnom dvojdome

176 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Rodinný dom
    Stav: Novostavba
  • Úžit. plocha: 92 m2
  • Cena za m2: 1 913,04 €/m²
    ID inzerátu: 3657564
Nadštandardné 4-izbové prízemne domy v rodinných dvojdomoch so záhradou a dvomi parkovacími miestami nachádzajúcimi sa v novopostavenej obytnej zóne v obci Láb.

Obec Láb patri k najdynamickejšie sa rozvíjajúcim obciam na Záhorí. Nachádza sa 25 km od Bratislavy a 10 km od Malaciek. V obci je kompletná občianska vybavenosť. Novopostavená materská škola, zrekonštruovaná základná škola, zdravotne stredisko, lekáreň, pošta, futbalové ihrisko, multifunkčne ihrisko, obchody, čerpacia stanica, reštaurácie. Obec je svojou polohou zasadená v kľudnej oblasti obklopená borovicovými lesmi a jazerami, kde je možné využiť voľný čas prechádzkami, alebo výletmi na bicykloch.


Celková úžitková plocha domu je 90 m2, zastavaná plocha domu 110 m2 . Výmera pozemkov je od 276 m2.

Dispozícia domu je riešená ako voľný veľkopriestor. Cez vstupnú predsieň so šatníkom sa dostaneme do strednej časti domu, kde sa nachádza kuchyňa s obývacou izbou. V prednej časti domu sú 2 detské izby s kúpeľňou a technickou miestnosťou. V zadnej časti sa nachádza spálňa so samostatnou kúpeľňou a šatníkom. Súčasťou obývacej izby je aj komín (príprava na krb). Krytá terasa v zadnej časti domu je prístupná z obývacej izby. Pri kuchyni je umiestnená mala špajza.

Štandard dokončenia domov:
Domy bude odovzdane ako skolaudovaný holobyt. Murovaný z tehál HELUZ a zateplený kompaktným zatepľovacím systémom hr. 160 mm.
Vonkajšie okna a dvere plastové s izolačným trojsklom s prípravou na vonkajšie exteriérové žalúzie na elektrický pohon.
Podlahové teplovodné ústredné kúrenie s kondenzačným plynovým kotlom a rebríkovým radiátorom v kúpeľniach, alt. elektrické podlahové kúrenie s termostatom v každej izbe.
Vnútorne omietky hladké, sadrové.
Súčasťou elektroinštalácie je ukončená príprava na internet, TV rozvody, rozvody zabezpečovacieho systému a príprava na klimatizáciu.
Kompletné ukončená vonkajšie terénne úpravy. Spevnené plochy so zámkovej dlažby, kompletná výsadba stromov a zelene, pokladka trávnatého koberca.
Kompletné oplotenie pozemku vrátane bráničky s audiovrátnikom a posuvnej brány na diaľkové ovládanie pri vstupe na pozemok.


Cena domov je od 176 000,- € vrátane všetkých katastrálnych a notárskych poplatkov. Domy sa predávajú skolaudované. Predpokladaný termín dokončenia je 07/2020.

Kontakt:
VILADOMY s.r.o.
tel. 0905442486, 0915986614
mail: viladomy@vila-domy.sk
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu