Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 19. 08. 2019
Cesta na Klanec, Bratislava IV - Lamač
Hľadáte v Lamači rodinný dom pre väčšiu rodinu, 2 generácie alebo na podnikanie v tichej lokalite?
310 000 €

Hľadáte v Lamači rodinný dom pre väčšiu rodinu, 2 generácie alebo na podnikanie v tichej lokalite?

310 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 121 m2
  Plocha pozemku: 575 m2
 • Cena za m2: 2 561,98 €/m²
  ID inzerátu: 3658420
Na predaj: 4 izbový rodinný dom v obci Bratislava - Lamač - Cesta na Klanec, 2-podlažný dom s podlahovou plochou cca 121 m2 a s výmerou pozemku 575 m2.

DISPOZÍCIA DOMU: priestranný dom je samostatne stojaca stavba, ktorá má 2 vchody, a ktorú tak možno okamžite využiť ako dvojgeneračný dom (pôdorysy domu sú priložené) - 3 izbový dom a 1 izbový dom. 3 izbový dom má nasledovnú dispozíciu - PRÍZEMIE: zádverie, chodba, kuchyňa, komora, kúpelňa s vaňou, WC, obývačka so štýlovou keramickou pecou, izba, PODKROVIE: chodba, 2 samostatné izby. 1 izbový dom má nasledovnú dispozíciu: zádverie, chodba, kuchyňa, kúpelňa so sprchovacím kútom a WC, izba.

POPIS DOMU: dom je 30-ročná tehlová stavba obdĺžnikového pôdorysu so sedlovou strechou. Osadená je plastovými oknami s izolačným dvojsklom a sieťkami proti hmyzu. Na vnútorných stenách sú omietky, na podlahách v izbách je položená plávajúca podlaha, zbytok pokrýva keramická dlažba alebo dlážkovina. Tepelnú pohodu vám zabezpečí ústredné kúrenie a keramická pec v obývačke, ktoré vám naviac poskytnú aj romantiku praskajúceho ohňa. Prípravu teplej úžitkovej vody (na umývanie a varenie) zabezpečuje dvojokruhový kotol. V kuchyni je namontovaná kuchynská linka, v ktorej máte zabudovaný sporák. 1 izbový dom je taktiež napojený na ústredné kúrenie, teplú úžitkovú vodu zabezpečuje prietokový ohrievač v kúpeľni. V provenslánsky ladenej kuchyni je umiestnený keramický sporák s využitím podľa vašich predstáv. Celý rodinný dom je napojený na všetky inžinierske siete: vodovod, elektrinu, plyn a kanalizáciu.
Na rovinatom pozemku s výmerou 575 m2 sa nachádza altánok s vonkajším krbom, kde môžete pod košatým orechom relaxovať s rodinou alebo s priateľmi. Pozemok je dostatočne veľký na pestovanie okrasných drevín, kvetov a prípadne aj vlastnej zeleniny. Na jeho polievanie môžete využiť svoju vlastnú studňu.
Dom je vám okamžite k dispozícii.

LOKALITA DOMU: tento priestranný rodinný dom sa nachádza v tichej lokalite Lamača, ale zároveň v bezprostrednej blízkosti všetkej občianskej vybavenosti - MHD je len 50 m od domu, obchody (Tesco, Lidl, OBI, Bory Mall), banky, reštaurácie, kostol, materskú, základnú a strednú školu máte hneď po ruke. Lamač má aj futbalový štadión, letné kúpalisko a hokejovú halu, takže vaše deti sa môžu aj športovo rozvíjať. Na diaľničný obchvat na Brno,Trnavu, Viedeň a Budapešť máte 3 minúty jazdy autom. A pozor - ako jedna z mála štvrtí Bratislavy má aj železničnú stanicu. Na druhej strane - do lesov Malých Karpát sa ponoríte po 5 minútach pohodlnej chôdze, a tak pri turistike alebo cykloturistike načerpať nové sily a kondíciu po únavnom dni.

VYUŽITIE DOMU: rodinný dom môžete využiť na vybudovanie domova pre väčšiu rodinu alebo ako dom pre 2 generácie, ktorý má síce 2 samostatné vchody, ale je aj vnútorne prepojený. A ak podnikáte, tak prednú časť môžete využiť na bývanie a zadnú na podnikanie.

CENA DOMU NA PREDAJ: 310 000 €.

ZAVOLAJTE MI čo najskôr na číslo 0905 472 808 a príďte si pozrieť tento zaujímavý dom v Bratislave a zároveň v dosahu prírody Malých Karpát, kde si môžete vybudovať svoj nový domov. Aby vás nepredbehol niekto iný...

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 1979
 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Počet izieb/miestností: 4
 • Terén pozemku: Rovinatý
 • Umiestnenie: Intravilán
 • Kúrenie: Ústredné, Krb

Nehnuteľnosť na mape

Ing. Miroslav Meňhart Mr. Real, s.r.o.
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Gogoľova 18
851 01 Bratislava V - Petržalka
Ing. Miroslav Meňhart
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty