Hľadáte v Lamači rodinný dom pre väčšiu rodinu, 2 rodiny alebo aj na podnikanie? Máme pre vás taký..
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 19. 10. 2020
Cesta na Klanec, Bratislava IV - Lamač
Hľadáte v Lamači rodinný dom pre väčšiu rodinu, 2 rodiny alebo aj na podnikanie? Máme pre vás taký..
290 000 €

Hľadáte v Lamači rodinný dom pre väčšiu rodinu, 2 rodiny alebo aj na podnikanie? Máme pre vás taký..

290 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 121 m2
  Plocha pozemku: 575 m2
 • Cena za m2: 2 396,69 €/m²
  ID inzerátu: 3658420
Na predaj: 4 izbový rodinný dom v obci Bratislava - Lamač - Cesta na Klanec, 2-podlažný dom s podlahovou plochou cca 121 m2 a s výmerou pozemku 575 m2.

DISPOZÍCIA DOMU: priestranný dom je samostatne stojaca stavba, ktorá má 2 vchody a 2 byty, a ktorú tak možno okamžite využiť ako dvojgeneračný dom (pôdorysy domu sú priložené) - 3 IZBOVÝ DOM a 1 IZBOVÝ DOM. 3 izbový dom má 2 podlažia a nasledovnú dispozíciu - PRÍZEMIE: zádverie, chodba, kuchyňa, komora, kúpelňa s vaňou, WC, obývačka so štýlovou keramickou pecou, izba, PODKROVIE: chodba, 2 samostatné izby. 1 izbový dom má 1 podlažie a nasledovnú dispozíciu: zádverie, chodba, kuchyňa, kúpelňa so sprchovacím kútom a WC, izba.

POPIS DOMU: dom je murovaná stavba obdĺžnikového pôdorysu so sedlovou a rovnou strechou. Osadená je drevenými eurooknami s izolačným dvojsklom alebo plastovými oknami a sieťkami proti hmyzu. Na vnútorných stenách sú omietky, na podlahách v izbách je položená plávajúca podlaha, zbytok domu pokrýva keramická dlažba alebo dlážkovina. Tepelnú pohodu vám zabezpečí ústredné kúrenie a štýlová keramická pec v obývačke, ktorá vám naviac poskytne aj romantiku praskajúceho ohňa. Prípravu teplej úžitkovej vody (na umývanie a varenie) zabezpečuje dvojokruhový kotol. V kuchyni je namontovaná kuchynská linka so zabudovaným sporákom. 1 izbový dom je taktiež napojený na ústredné kúrenie, ale teplú úžitkovú vodu zabezpečuje elektrický prietokový ohrievač v kúpeľni. V provenslánsky ladenej kuchynke je umiestnený štýlový keramický sporák s využitím podľa vašich predstáv.
Celý rodinný dom je napojený na všetky inžinierske siete: vodovod, elektrinu, plyn a kanalizáciu. Naviac má aj vlastnú studňu, ktorú môžete využiť na zavlažovanie celého pozemku.
Na rovinatom pozemku s výmerou 575 m2 sa nachádza altánok s vonkajším krbom, kde môžete pod košatým orechom grilovať alebo len tak relaxovať s rodinou alebo s priateľmi. Pozemok je dostatočne veľký na pestovanie okrasných drevín, kvetov ako aj vlastnej zeleniny.

Dom je vám okamžite k dispozícii a čaká na svojho nového majiteľa, aký mu dá ráz.

LOKALITA DOMU: tento priestranný rodinný dom sa nachádza v tichej lokalite Lamača, ale zároveň v bezprostrednej blízkosti všetkej občianskej vybavenosti - len 200 m od domu je zastávka MHD a Malokarpatské námestie s obchodom Tesco a ostatnými službami. V blízkosti sa nachádzajú banky, reštaurácie, kostol, materská škola, základné školy a stredná škola, obchody Lidl, OBI, a Bory Mall. Lamač má aj futbalový štadión, letné kúpalisko a hokejovú halu, takže vaše deti sa môžu aj športovo rozvíjať. Na diaľničný obchvat na Brno,Trnavu, Viedeň a Budapešť máte 3 minúty jazdy autom. A pozor - ako jedna z mála štvrtí Bratislavy má aj vlastnú železničnú stanicu. Na druhej strane - do lesov Malých Karpát sa ponoríte po 5 minútach pohodlnej chôdze, a tam môžete relaxovať a načerpať nové sily po únavnom dni alebo získavať dobrú kondíciu.

VYUŽITIE DOMU: rodinný dom môžete využiť na vybudovanie domova pre väčšiu rodinu a získate tak 5 izbový rodinný dom. Alebo pri zachovaní dispozície získate dom pre 2 generácie - 3 izbový a 1 izbový, ktorý má síce 2 samostatné vchody, ale je aj vnútorne prepojený. A ak podnikáte, tak prednú časť domu môžete využiť na bývanie a zadnú časť domu na podnikanie.

CENA DOMU NA PREDAJ: 290 000 €.

ZAVOLAJTE MI čo najskôr na číslo 0905 472 808 a príďte si pozrieť tento zaujímavý dom v Bratislave a zároveň v dosahu prírody Malých Karpát, kde si môžete vybudovať svoj nový domov. Aby vás nepredbehol niekto iný...

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 1979
 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Počet izieb/miestností: 4
 • Terén pozemku: Rovinatý
 • Umiestnenie: Intravilán
 • Kúrenie: Ústredné, Krb
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty