Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 20. 11. 2019
Bojnice
BOJNICE / Rodinný Dom 4+1/ poz. 445 m2, SUPER CENA, SAMOTA v blízkosti Bojnického Zámku,
188 700 €

BOJNICE / Rodinný Dom 4+1/ poz. 445 m2, SUPER CENA, SAMOTA v blízkosti Bojnického Zámku,

188 700 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 120 m2
  Zast. plocha: 103 m2
 • Cena za m2: 1 572,50 €/m²
  ID inzerátu: 3660674
               Snívate o bývaní v meste BOJNICE? ALE? Vadí Vám hluk turistického ruchu spojeného s atraktivitou Bojnického  Zámku, ZOO, kúpaliska Čajka, Vyhliadky Čajka v oblakoch? Aj napriek tomu môžete bývať v blízkom dosahu lákadiel Bojníc, v lokalite, kde sa budete cítiť ako „na SAMOTE u Lesa“

               Ponuka šitá na mieru pre milovníkov tichého bývania a zároveň mesta v dosahu ( 3 min. autom, 15 min. peši). Zrekonštruovaný Rodinný dom situovaný  na konci slepej ulice, obklopený lesným porastom, s bonusom relaxu a pozorovaním ako sa za plotom popásajú srnky, splní očakávania romantického bývania s dostupnosťou potrebnej infraštruktúry.  

Rodinný dom 4 – izbový (súčasť dvojdomu) je po rekonštrukcii, s dostatočne veľkým pozemkom pre relax. Na prízemí sa nachádza vstupná chodba so vstavanou šatníkovou skriňou, priestranná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou, moderná kuchyňa prepojená s obývacou izbou s krbom ( Krb zapojený do ústredného kúrenia, pri vypnutí kotla zabezpečuje vykurovací systém v dome),  a priamym výstupom na pozemok, resp, do pristavenej vstupnej miestnosti ( zadný vstup). Kuchynská linka je vybavená značkovými spotrebičmi, vstavaný barový pult využijete pre rannú kávičku alebo rýchle raňajky.

Na poschodie sa dostanete pohodlným schodiskom. Z menšej chodby sú individuálne vstupy do troch obytných izieb, pričom z jednej z nich je výstup na strechu letnej izby ( terasu) s možnosťou  dobudovania vyhliadkovej terasy. Z chodby je zároveň výklopný výstup na povalu, ktorá je využiteľná ako odkladací priestor. Na poschodí sa nachádza ďalšia priestranná kúpeľňa s WC a vaňou, hneď vedľa nej je vstavaný šatník.

               Dom z roku 1969  bol kompletne zrekonštruovaný v roku 2011, s opravou pôvodných stien a kompletnou rekonštrukciou inžinierskych sietí a kúrenia. Kúrenie je ústredné s plynovým kotlom osadeným v pivnici - dom je čiastočne podpivničený.

               Pozemok okolo domu je rovinatý, v záhrade pod čerešňou je menší letný altánok, do svahovej časti je zapustená pivnica na zeleninu.

ZÁVEROM: Poloha nehnuteľnosti „ako na samote“ dáva predpoklad na romantické bývanie s dokonalým súkromím, prípadne je vhodná aj ako investičná príležitosť pre poskytovateľa ubytovania.

Vzhľadom k dnešným cenám nehnuteľností, obzvlášť v období súčasného rozmachu mesta Bojnice, je CENA za nehnuteľnosť viac ako ROZUMNÁ.

               A opäť,  VÝZVA, VÝZVA, VÝZVA pre maklérov konkurenčných realitných kancelárií: Máte vo svojej databáze dopytov vhodných klientov na kúpu tejto nehnuteľnosti? Zavolajte nám, splňme očakávania predávajúcich aj kupujúcich SPOLOČNE.

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty