Dátum aktualizácie: 10. 12. 2023
Trenčín
Bytový dom v centre Trenčína
0,01 €

Bytový dom v centre Trenčína

0,01 €

Vypočítať hypotéku
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať hypotéku

 • Typ: Predaj
  Druh: Iný objekt na bývanie
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 2578 m2
 • Cena za m2: 0 €/m²
  ID inzerátu: 3662327
Ponúkame Vám na predaj bytový dom v centre Trenčína. Lukratívna nehnuteľnosť v centre mesta, vhodná na ďalší prenájom (atraktívne bývanie v centre mesta – teda výnosné nájomné) resp. na ďalší predaj bytov jednotlivo. Takisto vhodné po rekonštrukcii na hotel, penzión, hostel, polyfunkčný dom a iné.

Dom má celkovo 3 nadzemné podlažia + podkrovie a 1 podzemné podlažie. Vo vnútri bloku sú dve átriá. Dom má 3 vchody.

Jedná sa o bytový/polyfunkčný dom s obchodnými priestormi na prízemí a v suteréne, bytmi a kanceláriami na ďalších poschodiach.  Celková plocha bytov a obchodných, resp. kancelárskych priestorov je 2578 m2 + pivnice a spoločné priestory (schodištia, chodby) + 2 átria. V minulosti bol dom postupne čiastočne rekonštruovaný, v rámci poslednej rekonštrukcie bolo prerobené podkrovie na byty.

V suteréne sú dva obchodné priestory, z ktorých každý má samostatný vchod z ulice (reštaurácia a obchod), ďalej dielňa a spoločné pivničné kobky.

Na prízemí bolo pôvodne 6 bytov, ktoré v posledných rokoch slúžia ako obchodné priestory (2 z nich momentálne zlatníctvo, odevy). 

Ďalšie dve poschodia tvoria pôvodné byty a podkrovie tvoria nové byty so šikmými stropmi a strešnými oknami.

Konštrukcia domu je tehlová, základy betónové, strecha je sedlová. V dome je zavedený plyn. Byty majú plynové bojlery na ohrev vody a plynové kúrenie cez gamaty vyústené do komínov, podkrovné byty majú elektrické kúrenie a ohrev teplej vody. V bytoch sú drevené parkety, v podkrovných bytoch laminátová plávajúca podlaha. Byty majú lodžie smerom do ulice, resp. balkóny do átria.

Byty sú rôznych veľkostí od malých až po pekné, veľké, priestorovo zaujímavé veľkometrážne byty.

V dome je 30 bytov (resp. 24 bytov a 6 obchodných priestorov na prízemí) z toho 11 podkrovných bytov s celkovou výmerou 2142 m2  a ďalej 3 obchodné priestory v suteréne s výmerou 435 m2. Výmery bytov sú od 32 m2 až po 110 m2. Momentálne sú prenajaté všetky podkrovné byty a 2 obchodné priestory na prízemí.

Kupujúci neplatí žiadnu províziu pre RK. Cena nehnuteľnosti na vyžiadanie v realitnej kancelárii. Súčasťou našich služieb je právne poradenstvo, vyhotovenie zmlúv a návrhu na vklad do katastra  nehnuteľností, ako aj sprostredkovanie hypotekárneho poradenstva pre získanie výhodných podmienok pri vybavovaní hypotekárneho úveru a kompletný právny servis. Pri kúpe Vám zabezpečíme kompletný servis od obhliadok až po spracovanie zmlúv a prevod nehnuteľností.

V prípade záujmu Vám ďalšie informácie poskytneme, buď e-mailom, resp. na tel. čísle 0948 863 777 v pracovné dni od 9-18. hod


Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Terén pozemku: Rovinatý
 • Typ konštrukcie: Tehlová
 • Prístupová komunikácia: Asfaltová
 • Kúrenie: Lokálne
 • Voda: Na pozemku - Diaľkový vodovod
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
PROFI Klient PROFI Klient
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Novostavby v okolí