Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 14. 11. 2019
Trenčín
Bývanie v komfortnom byte s výhodami rodinného domu
275 000 €

Bývanie v komfortnom byte s výhodami rodinného domu

275 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: 4 izbový byt
    Stav: Pôvodný stav
  • Úžit. plocha: 152 m2
  • Cena za m2: 1 809,21 €/m²
    ID inzerátu: 3662427
Náročnejšiemu klientovi ponúkame nadštandardné bývanie v príjemnom veľkometrážnom byte s výhodami rodinného domu s podlahovou plochou 152m2 a troma terasami o veľkosti 95 m2 (kamenná), 234 m2 (trávnatá), 225m2 (terasovitá).

Byt sa nachádza na tichej príjemnej ulici Pod Brezinou, ktorá poskytuje súkromie, no zároveň bezproblémový prístup do neďalekého centra mesta. Byt sa skladá z predsiene, modernej priestrannej obývačky s krbom a výklenkom na knižnicu, troch samostatných izieb, kuchyne s komorou, práčovne, krásnej priestrannej kúpeľne a ďalšieho samostatného WC pri bytovom vstupe. Byt je vybavený príjemným podlahovým kúrením. Samozrejmosťou je vlastný plynový kotol, čím sa výrazne zefektívňujú náklady na bývanie.

Celková plocha bytu vrátane k nemu patriacich terás je 748 m2. Vydláždená terasa poskytuje mimoriadne krásny výhľad na mesto a umožňuje viacúčelové využitie, od plochy na cvičenie, grilovanie, či pestovanie okrasných rastlín. Jedna z trávnatých terás disponuje súkromným vstupom do miestneho lesoparku Brezina. Súčasťou ponuky je aj pivnica a dve komfortné garáže.

Celková cena 275000€.

V cene kompletný právny servis a hypotekárne poradenstvo.

Viac informácií v našej RK.

 

Doplnkové charakteristiky

  • Počet izieb/miestností: 4

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty